Huawei freebuds 4i iphone 12 ile sıkıntısız çalışır mı?

Bu konuyu okuyanlar

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
1200 tl olan airpods 2.nesil alıyım diyordum.Ama bu ürün daha iyi gibi geldi birde 450 tl daha hesaplı.İnternet incelemelerinde bu yeni modelin ios ile uyumlu olduğu söyleniyor.Ama yine de sormak istedim. Sıkıntı yaratır mı?

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
7,973
1200 tl olan airpods 2.nesil alıyım diyordum.Ama bu ürün daha iyi gibi geldi birde 450 tl daha hesaplı.İnternet incelemelerinde bu yeni modelin ios ile uyumlu olduğu söyleniyor.Ama yine de sormak istedim. Sıkıntı yaratır mı?
iOS ile uyumludur

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,762
Sorunsuzca kullanabilirsiniz. iOS ile birebir uyumlu olduğu şirket tarafından açıklandı.

canberks

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Sorunsuzca kullanabilirsiniz. iOS ile birebir uyumlu olduğu şirket tarafından açıklandı.
sms yine de tam olarak huawei ve diğer androidlerde olduğu gibi değil dedi biri mesela kapağı açar açmaz bağlanma özelliği ios da olmuyormuş

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,762
sms yine de tam olarak huawei ve diğer androidlerde olduğu gibi değil dedi biri mesela kapağı açar açmaz bağlanma özelliği ios da olmuyormuş
Açıkçası Android kullanan biri olarak ne cevap versem boş ama Huawei sitesinde "birebir uyumlu" diye bir ibare mevcut. Elbette ne kadar birebir onu kullanan arkadaşlar varsa daha doğru yanıt verirler :)

tutankamon35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben iki gündür iPhone 7 ile kullanıyorum. Bire bir tüm özellikleri çalışmıyor. Kulaktan çıkarınca müzik durma özelliği iphone da yok. Al life uygulamasında eşleşme yapmıyor daha.(kutusunun ve kulaklıklarım şarjını görmeye yariyor) Onun disinda bütün özelliklerini kullanabiliyorsunuz. Elle gürültü engelleyici açıp kapaya biliyorsunuz. Bağlantı sorunu hiç yaşamadım. Kutudan çıkarınca hemen bağlanıyor. Microfone performansı oldukça iyi. Rüzgarda caddede çok rahat sesim karşı tarafa gitti.

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
saatlerde olduğu gibi kulaklıklarda da kısıtlanmış özelliklerini kullanabilirsiniz. bazı özellikler çalışmaz (saatlerinde de öyle) gt2 kullanıyorum.

tutankamon35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pro su tam uyumlu diye biliyorum. Bir güncelleme ile çözülür diye düşünüyorum.

tutankamon35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Son güncelleme ile kulaktan çıkarınca durma özelliği iphone a da geldi.