Huawei bilgisayar

Huawei matebook d 15 fiyatı düşer mi

• Düşer

Kullanılan: 3 42.9%
  • Düşmez

Kullanılan: 3 42.9%
  • Çıkar

Kullanılan: 1 14.3%

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

pacmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Biraz zaman alır . Cihaz çok iyi . Tavsiye derim.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
Alternatif olarak iki ürünü değerlendirmenizi öneririm. Matebook çok daha iyi performans verecektir. Ofis işleri için kullanacaksınız de mi?

Berkay Şengün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Alternatif olarak iki ürünü değerlendirmenizi öneririm. Matebook çok daha iyi performans verecektir. Ofis işleri için kullanacaksınız de mi?
Ofis için bide orta düzey oyun oynamak için

Kopan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Huawei matebook d 15 fiyatı düşer mi
Bence fiyat beklenenin altında geldi ve lansman hediyeleriyle de alınabilecek bir bilgisayar. Ben şuanda Matebook 13 kullanıyorum. Özellikle Huawei telefon kullanıyorsanız telefon ekranını yansıtma özelliği çok başarılı. Bilgisayar başına oturunca telefonu da ekrandan yönetmek inanılmaz bir rahatlık.

Mert0

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,702
İçinde dahili ekran kartı Vega 8 var. 2200G ile eşdeğer bakmak isterseniz. Single channel oyun deneyimi pek beklemeyin. Sizin biraz daha kaba tasarımlı gaming laptoplara bakmanız gerekir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence fiyat beklenenin altında geldi ve lansman hediyeleriyle de alınabilecek bir bilgisayar. Ben şuanda Matebook 13 kullanıyorum. Özellikle Huawei telefon kullanıyorsanız telefon ekranını yansıtma özelliği çok başarılı. Bilgisayar başına oturunca telefonu da ekrandan yönetmek inanılmaz bir rahatlık.
HiSuite uygulaması ile telefonu bilgisayardan kontrol etmek her cihaz için mümkün.

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Sadece bilgisayarlar değil yurtdışından gelen bütün elektronik ürünlerin fiyatın düşmesini açıkça beklemiyorum. dolar kuru sürekli yükseliyor. Çindeki fabrikalar üretime başladımı hala net bir bilgi yok. firmalar stoklarını eritmemek için fiyatları indirmez bence. birde şu an satılan bilgisayar ve telefonlar ülkemize altı ay önce gelmiş yani o günkü dolar kuruyla gelmiş cihazlar. bugün yeni cihazlar gelirse bugünün kuruyla gelir. konacak yeni vergileri de unutmayalım.

Son mesajlar