Huawei Amca Diyor Ki; Mate 10 bir akıllı telefon değil! Peki ne?!?!

Huawei Mate 10 tanıtım filmi abartılı mı?

• Evet

Kullanılan: 4 80.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 20.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Dünya pazarında 2. Türkiye pazarında 3. sırada olan Huawei'in yeni tanıtacağı Mate 10 son reklam filmine göre bir akıllı telefon değil.

Almanya'da 16 ekim tarihine sayılı günler kaldı. Eee süre azalınca tanıtım filmleride yavaş yavaş gelmeye başladı. Twitter hesabında paylaştığı videoda alenen "THIS IS NOT A SMARTPHONE" ibaresinin geçtiğini kısa filmin başlarında görüyoruz. Peki bu Mate 10'un uzak mekiği olacak hali yok. Peki ne bu? Huawei amcanın dediğine göre. "Zeki Bir Makine."

huawei-logo-1.jpg

Tanıtım filminde cihazda ki ileri derece yapay zekadan oldukça çok bahsedilmiş. Daha önceki söylentilerden de edindiğimiz bilgilere göre kendi işlemcisi olan Kirin 970'e sahip bu zeki makine. Aslında bu işlemcide Apple A11 Bionic çipi gibi kendi arasında özel bir sinirsel işlem birimine sahip. Huawei'in dediği gibiyse yaşayan bir telefon üretmiş gibi duruyor. Peki siz bu cihaz hakkında ne düşünüyorsunuz? Söylentiler abartılı mı? Yoksa gerçekten yeni bir efsanenin doğuşu mu? Sanırım hepimiz 16 ekimi beklemek zorundayız :)

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Aşırı abartılı iş güç rekabet için isim değiştiriyorlar Apple a kafa tutmak için AMD ile ortaklık kurup bir çok marka ile anlaşması lazım

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Huawei küçümsenecek bi marka değil bence ki iyi işler yapıyolar sorunsuz cihazlar üretiyolar tekvik serviside gayet başarılı gördüğüm kadarıyla.İphone böyle giderse sonu nokia gibi olacak 5 ene sonra öyle görünüyo :) Mate 10 tasarım olarakta çok şık bi cihaz ama uçuk fiyattan çıkacağını düşünüyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Mate 9'un kamerası uçuyordu Huawei'ye göre.
S7 Edge tabiri caizse tecavüz ediyor özellikle düşük ışıkta FHD 60 ve 4K'da
Yine Huawei balonu sisiriyor
bu senenin Kralı Note 8

Frosa

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,414
Bence biraz şişiriyor gibi. Sonunda balon gibi patlayacak gibi görünüyor. İnşallah dediğinde başarılı olur.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Bunu diyebilmesi için öncelikle; işletim sistemi tamamen değişmeli, yapay zeka'ya sahip olmalı. 6GB ram 12mp kamera Android 8.0 ile gelecekse abartıdan başka bişey değil.