Huawei 2 telefon arasında kaldım, hangisini almalıyım ?

Bu konuyu okuyanlar

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
Fiyat performans açısından Nova 5T daha iyi bir cihaz

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Fiyat performans olarak Nova 5T. P40 lite güzel cihaza benziyor ama kullananların yorumlarına bakmak lazım önce. Nova 5T en azından benim tanıdığım bildiğim bir cihaz.

Burak Taşan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
huawei nova 5t'mi
huawei p40 lite'mi
Nova 5 t de kirin 980 var, p40 lite da 810.
P40 lite 4200 Ma 40w hızlı şarj ki bu çok iyi bir özellik. Nova 5 t 3750 Ma. 22 w hızlı şarj.
Kameralarda bariz fark olduğunu düşünmüyorum. Yani açıkçası sana kalmış. Amiral gemisi işlemci istiyorsan nova 5 t, bataryaya önem veriyorsan p40 lite. Haa bide Google yok. Sen ne istiyorsun ona kalmış artık.

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Nova 5t islemci olarak cok fark ettiriyor. P40 lite da batarya olarak. Nova 5 T nin işlemcisi bi tik daha iyi diğerinin bataryası tercih size kalmış Ben alacak olsaydım Nova 5t alırdım.

YKartal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Nova 5t islemci olarak cok fark ettiriyor. P40 lite da batarya olarak. Nova 5 T nin işlemcisi bi tik daha iyi diğerinin bataryası tercih size kalmış Ben alacak olsaydım Nova 5t alırdım.

SoulCast

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
huawei nova 5t'mi
huawei p40 lite'mi
ben p40 lite kullanıcısıyım nova 5t yi kardeşime aldım hız anlamında senin aklına takılacak bir fark yok aslında göze batmıyor kirin 980 ve kirin 810 arasında tercih tamamen senin bütçene bağlı ?

pacmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
huawei nova 5t'mi
huawei p40 lite'mi

İkiside çok güzel cihazların novanın bana göre tek artısı işlemcisi geri kalan herşeyde bence p40 lte daha ağır basıyor .
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben p40 lite kullanıcısıyım nova 5t yi kardeşime aldım hız anlamında senin aklına takılacak bir fark yok aslında göze batmıyor kirin 980 ve kirin 810 arasında tercih tamamen senin bütçene bağlı ?
Kesinlikle nasıl cihazdan memnunmusun .?

Nova 5 t de kirin 980 var, p40 lite da 810.
P40 lite 4200 Ma 40w hızlı şarj ki bu çok iyi bir özellik. Nova 5 t 3750 Ma. 22 w hızlı şarj.
Kameralarda bariz fark olduğunu düşünmüyorum. Yani açıkçası sana kalmış. Amiral gemisi işlemci istiyorsan nova 5 t, bataryaya önem veriyorsan p40 lite. Haa bide Google yok. Sen ne istiyorsun ona kalmış artık.

Appgalerry yi baya baya geliştirdiklerini duydumkullanan çogu kişi google ı aramadıklarını söylüyor .:hushed:

Son düzenleme:

a..simsek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Nova 5T google servisleri ile geliyor P40 lite Huawei servisleriyle geliyor bazı uygulamalar yardımcı program ile yükleniyor ama donanım olarak ben P40 lite aldım çok memnunum

iMaKaNDi

Doçent
Reaksiyon puanı
251
Hahhaha ? millet yazıyor yine 5t 5t performans.
Ne yapıyorsunuz acaba pubg oynarken telefondan yayın mı açıyorsunuz? 2 telefonda farklı olan birkaç birşey var kağıt üstünde. Bırakın şu nova 5t fanlığını. Niye 5t Nin olumsuz yanlarını söylemiyorsunuz?

Çok daha detaylı bilgilere girmeye gerek yok telefon alıyorsunuz ya. Konuşulan cihazlar giriş seviyesi değilki ilerde donma kasma yapsın. Bu performans çılgınlığı nedir?
40w liK şarj desteğinden ötürü p40lite benim tercihim olurdu.

Yörük+

Asistan
Reaksiyon puanı
89
Ne yapıyorsunuz acaba pubg oynarken telefondan yayın mı açıyorsunuz? 2 telefonda farklı olan birkaç birşey var kağıt üstünde. Bırakın şu nova 5t fanlığını. Niye 5t Nin olumsuz yanlarını söylemiyorsunuz?

Çok daha detaylı bilgilere girmeye gerek yok telefon alıyorsunuz ya. Konuşulan cihazlar giriş seviyesi değilki ilerde donma kasma yapsın. Bu performans çılgınlığı nedir?
Hocam fanlık ile alakası yok benim için hızlı şarj çok önemli değil telefonun hızlı olması önemlidir performansı önemlidir nova 5t alırım sizin için farklı olabilir ayrıca arkadaşımız sormuş bizde fikrimizi belirtti burada fanlık bir durumda yok gülünecek bir durumda

Ve

Ve Sizin tercihiniz sarjdan dolayı p40 lite olabilir bu sizin tercihiniz keşke insanların fikirlerine saygı duyabilseniz

G1912

Asistan
Reaksiyon puanı
101
Zor seçim :) işlemci,Google servisleri avantajını düşünürsen nova 5 t ama p40 lite daha güncel bir cihaz. Ben muhtemelen p40 lite ı seçerdim. Çok oyun oynamıyorum. Daha güncel cihazı tercih ederdim bu yüzden ve batarya daha güçlü

pacmans

Öğrenci
Reaksiyon puanı
24
Nova 5T google servisleri ile geliyor P40 lite Huawei servisleriyle geliyor bazı uygulamalar yardımcı program ile yükleniyor ama donanım olarak ben P40 lite aldım çok memnunum

Kesinlikle sana katılıyorum .

Çok araştırdım bende p40 lite aldım gerçekten cihaz harika açamadıgım hiç bir uygulama yok .Başta çok soru işaretlerim vardı ama cihaz o kadar ıyıkı herkes bu konuda çok yardımcı oldu yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum .

HyperArtz61

Asistan
Reaksiyon puanı
50
kesinlikle P40 Lite alırdım senin yerinde olsam.

Son mesajlar