Html ve Css öğrenmek için ne yapmam gerek ?

Bu konuyu okuyanlar

YahyaAlver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben Yahya 14 yaşındayım ve geniş kapsamlı kodlama öğrenmek istiyorum. En basiti olduğunu ve en temel olduğunu düşünerek HTML ve CSS öğreniyorum ama elimde kaynak yetersizliği var . Bana en kapsamlı ve en anlaşılır şekilde bir kaynak veya araç önerir misiniz acaba ?

differentturk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,059
Programlama dili öğrenmek çok kolaydır youtube daki eğitimler ile başlangıç yaptıktan sonra udemy deki daha profesyonel eğitimlere geçebilirsiniz. Daha sonrası deneyerek oluyor zaten.

YahyaAlver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Programlama dili öğrenmek çok kolaydır youtube daki eğitimler ile başlangıç yaptıktan sonra udemy deki daha profesyonel eğitimlere geçebilirsiniz. Daha sonrası deneyerek oluyor zaten.
Peki youtube'de detaylı anlatım yapan ve Türkçe bir şekilde profesyonel eğitim yapan bir site biliyor musunuz ?

YahyaAlver

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Birsürü var. Web odası, yakın kampüs ve Selman kahya kanallari kaliteli kanallardır.
Yakın Kampüsü izledim ancak çok temel işliyor ve geçtiği çok komut oluyordu pek beğenmedim ama diğerlerindende güzel birşekilde ders alıp size döneceğim . Teşekkürler.

jannaj

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

User 0000

Öğrenci
Reaksiyon puanı
58
Ben Yahya 14 yaşındayım ve geniş kapsamlı kodlama öğrenmek istiyorum. En basiti olduğunu ve en temel olduğunu düşünerek HTML ve CSS öğreniyorum ama elimde kaynak yetersizliği var . Bana en kapsamlı ve en anlaşılır şekilde bir kaynak veya araç önerir misiniz acaba ?
Udemyden kurslara başlayabilirisiniz. Ucretsiz içeriklerde mevcut.