Öneri Html, CSS ve JS yeterli olur mu?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan GR7
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

GR7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar ben yazılımcıydım. C# görsel programlama alanında kendini baya geliştirmiştim. SQL bilgim de vardı biraz. Maalesef uzun bir ara vermek zorunda kalmıştım. Şimdi kendimi web alanına yöneltmek istiyorum. HTML, CSS VE JavaScript dillerine çalışsam yeterli olur mu? Ekstra tavsiyelerinizi bekliyorum. Bir an önce işe girmem gerekiyor. Daha önceden temelim olduğu için biraz avantajım var. Ekstra nelere bakabilirim, Teşekkürler.

Görkem Say

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
25,477
HTML - CSS konularinda belirli bir noktaya gelince saf JS ile cok ugrasmadan React'a gecin. Web icin su an React epey revasta. Kendisi de bir JS kutuphanesi zaten.

hakanyargici

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
959
HTML - CSS konularinda belirli bir noktaya gelince saf JS ile cok ugrasmadan React'a gecin. Web icin su an React epey revasta. Kendisi de bir JS kutuphanesi zaten.
React kadar Angular ve Vue frameworkleri oldukça tercih edilmeyi başladı. JS temellerini iyi olur geçişlerde çok fazla zorluk yaşanmaz.

eraybel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba,

Kendini öncelikle buraya bir göz at eğer ilerleyeceğin alanı seçtiysen buradan öğrenmen gereken kısımları inceleyebilir kendine bir yol cizebilirsin CSS'in saf halindense Tailwind öğrenmeni öneririm kullanışı gerçekten kolay JS nin saf halinide kullanıp bir JS developer olabilirsin tabiki ama tercihim React, Vue , Angular frameworklerini inceleyip kendine rahat gelen frameworku secmen Tailwind dışında SCSS öğrenmeni öneririm.

• Beğen
Reactions: GR7