Html Css Javascript - Konularında Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Raesk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam, arkadaşlar. Nasılsınız? Umarım, iyisinizdir.

Virüs nedeniyle çalıştığım işletme kapatıldı ve neredeyse son iki aydır işsiz bir şekilde evdeyim. Evde olduğum bu süreçte kafamda ki bazı projeleri gerçekleştirmek kendimi geliştirmek adına bazı şeyler yapmayı düşündüm ve son haftalarda online olarak youtube üzerinden ilgilizce ve html konularına çalışıyorum. Henüz çok yeni olduğum için elle tutulur şeyler yapamamaktayım lakin yinede bir iskelet oluşturacak seviyeye geldim. Ben hobi olarak uzun yıllardır şiir ile ilgileniyorum, şimdi kendime bu vakit aralığında da bir şiir sitesi kurmak istemekteyim. Wordpress yardımcı oluyor bende kısıtlı bilgimle bazı şeyleri değiştiriyorum ama ne yazık ki şimdi size yazacağım konuda çaresiz kaldım. İnternet ten baktım youtube de yayın yapan insanlara yazdım, sonuç olarak hiç bir cevap alamadım. Bu yüzden söz konusu konu hakkında bilgi sahibi bir arkadaş yardımcı olursa çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Yazdığım şiirleri istiyorum ki insanlar dilerse kendi sosyal medya hesaplarında tek tuşla paylaşa bilsin. Birde üye olurken dilerlerse yine google hesapları twitter veya facebook hesapları ile de kayıt olabilsinler. Aslında bir çok sitede var bu özellik çokta zor olmasa gerek ama ben ne yazık ki bulamadım işte nasıl yapacağımı. Bu konu hakkında bana yol gösterecek bilgili bir arkadaş varsa, çok mutlu olurum.

Size birde örnek bir şiiri mi bırakıyorum:

Aynanın bize gösterdiği suret değişir elbet,
gün gelir saçında ki aklarla yüzünde ki anları örtmek istersin, örtme!
Bedeninde ki çizgiler bizim zamanı yenen sevgimizdendir.

Raesk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Her ayrıntıyı sayenizde öğrenmiş oldum.