HTC XE ile HTC XL nin içinden çıkan kulaklıklar aynımı?

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
merhabalar beats audio kulaklık alacagım bu xe ve xl modellerinin içinden çıkan kulaklıklar aynımıi?,

degil ise hangisi daha iyi daha saglıklı genel araştırmalarıma göre ikisindende çıkan bu kulak içi modeli
htc_sensation_xl_beats_audio_headset.jpg

fakat solo modelide mevcut?
beni bu konuda htc xl ve xe kullanan arkadaşlar ve abilerim aydınlatırsa sevinirim
şimdiden hepinize teşekkürler solo modelide bu
htc-sensation-xl-beats-by-dr-dre.jpg

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Solo model avrupada satılıyordu, xenin içinden çıkan kırmızı renkli, diğeri gümüş renkli ama sadece kulaklığın B yazan kısmı değişik.

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Solo model avrupada satılıyordu, xenin içinden çıkan kırmızı renkli, diğeri gümüş renkli ama sadece kulaklığın B yazan kısmı değişik.
hocam teşekkürler bende xe ve xl kullanıcıları ile irtibata geceyim geneli 110 130 arasında satıyor kulaklıklarını
alacagım bir adet :)

Solo verildigini sanmiyorum.
evet [MENTION=57891]pcwolf[/MENTION] da aynı yorumu yaptı yurt dısında satılıyormus :)

Jibbs

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben de 120ye sattım zaten:)
hocam memnuymuydunuz peki beats audio kulaklıktan ses kalitesi olsun vs ?
çoğu kişi sennheiser felan al diyor ama hiç sennheiser marka kulaklık kullanmadığım için bilmiyorum siz kullandınız mı peki ? ikisini kıyaslarak hangisi sizce? [MENTION=57891]pcwolf[/MENTION]

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Kulaklık seçiminde al bunu iyi demek ne kadar doğru olursa benim de sana beats al demem o kadar doğru olur. Ben kulağımdan düştüğü için sattım yoksa basslar 'bana' göre çok iyi.
Sennheiser de iyidir; ama onu kullanan beats kullanmamıştır, beats kullanan da sennheiser kullanmamıştır böyle gider bu.

Kısacası benim zevkim seninkine uymayabilir, beats hoşuna gitmeyebilir yani.