Htc wildfire almayı düsünüyorum? Sizce Almalı mıyım?

Bu konuyu okuyanlar

serkanbb06

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Htc wildfire almayı düsünüyorum? Sizce Almalı mıyım? iki gündür buna karar vermeye calısıyorum ve sonunda Htc wildfirede karar kılmıs gibiyim fakat aklıma takılan bu
telefonun dokunmatik durumu nedir yani kapasitif sanırım 5800 ile kıyaslarsak ekranı nasıl bir yorumda bulunursunuz ekranı acısından ne gibi bir artısı yada eksisi olabilir
:cool:

DeviLMayCry

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
5800 dan daha kaliteli olduğunu söyleyebilirim. Kulaklık ses kalitesi ve resim kalitesi çok iyi. Dokunmatiği 5800 a göre daha hassas ve herşeyden önce Android işletim sistemi var. Uygun bi fiyata bulduysan bence kaçırma

HabreucH

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben yaklaşık 20 gün önce aldım ve çok memnunum. Şiddetle tavsiye ederim

alpaQut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
5800la karsılastırılması ayıp olmus :D android işletim sistemi varki bu süper birsey cok güzel bir telefon sakın kacırma. 5800 alırsan birde hackleme sorunu cıkıcak program atmak istediginde sertifika hatası vericek orjinal olmayan programlarda. wildfireyi oyun yonunden pek kaliteli bulmuyorlar benim bildigim tek eksigi bu

gigabyte13

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Çoktan almışsındır fakat söylemekte fayda var; Wildfire'ın işlemci hızı ve Ram belleği kaliteli smartphone oyunları için yetersiz kalabiliyor ama Android forever tabi.

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Wildfire beyazın şeklini şemalini hiç bir telefona değişmem, böyle bir çekicilik güzellik olamaz:)
4904252547_3942ef9a59.jpg

HTC-Wildfire_WHITE_mobile-phone.jpg

gigabyte13

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ya tasarımı şık hakkaten de ortadaki tuş nazar boncuğu gibi olmuş yahu. :)

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Bende wildfire alacaktım da sonra gözümü yükseklere diktim.Piyasadaki 500-600 tllik telefonlardan çok daha iyi wildfire 400 küsürlük fiyatıyla :)

erdincinceler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
10 yıl önceki telefonum her sabah beni uyandırıyordu.
5 yıl önceki telefonumda bluetooth ile istediğimi alıp/gönderiyordum.
1300 TL ye satılan HTC Dessire s de bu ikiside yok. Bahanesi ne olrsa olsun çok komik bir durum. Alarmın çalması için gece boyu telefonum açık kalacakmış, bluetooth için yeni sürümleri bekleyecekmişim. Ayıp, gerçekten ayıp.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
wildfire ile t10'un aynı işlemciyi kullandığını öğrenince bu telefona olan saygım azaldı. aynı fiyatta samsung'un 800 mhz işlemcili telefonları var. bence onlar tercih edilebilir

Chev Chelios

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc den şaşma . Iphonenin dokumatiğini sağlayan firma :) 5800 çöp bence. 400 tl yi git çöpe at daha iyi 5800 alacağına.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
wildfire yerine wildfire s alsan daha iyi olur. daha memnun kalırsın

Lateralis

Asistan
Reaksiyon puanı
1
HTC iyi bir telefon ama wildfire modeli kaliteli degil. eger oyun oynamakistiyorsan kesinlikle alma,goruntu kalitesi cok kotu,video ve fotograflari cok kotu gosteriyor ayni fiyata baska android telefon alirsan daha iyi,samsung gio ,ace modellerine bak.
goruntu kalitesinin kotu olmasindan dolayi android marketteki cogu oyunu yukleyemezsin hatta market listesinden goremezsin.angrybird oynamayi unutman gerek..Almadan once kendinde deneyebilirsin.www.gsmarena.com adresinden karsilastirma yapabilirsin.