Htc u11 vs galaxy note fan edition

Hangisi sizce daha iyi

• Htc u11

Kullanılan: 13 65.0%
  • Samsung galaxy note fan edition

Kullanılan: 7 35.0%

• Kullanılan toplam oy
    20

Bu konuyu okuyanlar

Burak231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım ama şöyle söyleyeyim ben kameranın cok iyi olmasını istiyorum ve müzik konusundada iyi olmasını istiyorum ithalat garantili alcam büyük ihtimalle bi size danısayım dedim fikri olan yada kullananlar varmı bu modelleri

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
Htc u11 6gb ramlı versiyonunu al işini görür FAN edition'a fazla güvenmiyorum

modernist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
kamera olarak yüksek farklar olmasa da ses için u11, gerçi dahili 3.5mm jack yok ancak sen bu problemi halledersin

Burak231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Htc u11 6gb ramlı versiyonunu al işini görür FAN edition'a fazla güvenmiyorum
Mesela ne konuda guvenmıyorsun hocam benimde içimden geçen htc U11 bu arada
--- Gönderi Güncellendi ---
kamera olarak yüksek farklar olmasa da ses için u11, gerçi dahili 3.5mm jack yok ancak sen bu problemi halledersin
Kameralarına bakma şansın oldumu hocam ben s8 baktım cok hosuma gitti bunların kameraları onun kadar varmı
kamera ve ses demişsin.o yüzden htc u11.
Kamerasına bakma şansınız oldumu hocam yanı neyle kıyaslayabıliriz htc u11 i samsung s8 gibi varmı kalitesi

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350

Kameralarına bakma şansın oldumu hocam ben s8 baktım cok hosuma gitti bunların kameraları onun kadar varmı

Performans canavarı bir telefon ses konusunda muazzam kutu içeriğinden çıkar kulaklık efsane kameraları oldukça iyi şık bir cihaz

Kamerasına bakma şansınız oldumu hocam yanı neyle kıyaslayabıliriz htc u11 i samsung s8 gibi varmı kalitesi

Evet yakın bir performans sergileyebiliyor gece çekimi dışında

Jon Snow

Winter is Coming
Reaksiyon puanı
513
kamera iyi olsun diyorsunda canon eos 1300d hepsiburada.comda 75-300mm lensle ki canon... daha ucuz... Canon EOS 1300D 18-55 mm + 75-300 mm DC Double Lens Dijital Fiyatı
kardeşim adam kamerası iyi olsun demiş kamera istememiş gereksiz yorum yapmayalım
Arkadaşlar bu iki telefon arasında kaldım ama şöyle söyleyeyim ben kameranın cok iyi olmasını istiyorum ve müzik konusundada iyi olmasını istiyorum ithalat garantili alcam büyük ihtimalle bi size danısayım dedim fikri olan yada kullananlar varmı bu modelleri
1 aydır htc u11 kullanıyorum ilk aldığımda biraz sıkıntılar yaşadım cid numarası ile ilgili ama çözdüm ve kullanıyorum. Her konuda efsane bir telefon ses ve kamerası çok iyi hızı zaten ortada, pil konusuda benim yoğun kullanımımda sabah 7 akşam 8-9 u rahat görüyor

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
U11

modernist

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

gece çekimi harici neredeyse aynı denmiş. zaten öyle değil mi hepsi ?
20 tane telefon olduğunu varsayalım. bu telefonlar güzel ışıkta hep %5 kadar fark yaratır ayrı ayrı ve tepe modele de note8, pixel xl koyabiliriz. bokeh olarak da x ile xl'yi koyabiliriz. zaten asıl iş her şey en iyi olasılıkta olmadığı anda belli oluyor. işte o zaman da ne fe ne de u11 s8 kadar iyi olamıyor.

imhotep

Müdavim
Reaksiyon puanı
192
söz konusu modellerin gece fotolarını koyup kıyaslamadan bir yorum yapmak zor...

Burak231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
U11 kamerası çok güzel merak etme.Samsung gibi parlak renkler vermez ama görüntüyü çok doğal verir.Ne görürsen onu alırsın telefonda kısaca.Gece çekiminde S8 den bir tık daha kötüdür onun haricinden gündüz çekiminde ikisi de çok iyi.U11 de ayrıca depolama ve RAM avantajı var.Ses konusuna değinmek istemiyorum bile.Ben Htc A9 kullanıyorum bu zamana kadar kulaklık ile daha iyi performans aldığım başka bir cihaz hatırlamıyorum kaldı ki U11 de kendi kulaklığı ile ne olur tahmin bile edemiyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
kardeşim adam kamerası iyi olsun demiş kamera istememiş gereksiz yorum yapmayalım

1 aydır htc u11 kullanıyorum ilk aldığımda biraz sıkıntılar yaşadım cid numarası ile ilgili ama çözdüm ve kullanıyorum. Her konuda efsane bir telefon ses ve kamerası çok iyi hızı zaten ortada, pil konusuda benim yoğun kullanımımda sabah 7 akşam 8-9 u rahat görüyor
Ekran süresi ne kadar ?
Alakası bile yok. Samsung'un renkleri doygun verme huyu varsa HTCnin de onun kadar olmasa da soluk çekme hutu var. Çok doğal diyemezsin.

TripAtmisor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bende u11 ve note fe arasında kaldım.Yaklaşık 1 aydır araştırma yaptım, izlemediğim video kalmadı.Tasarım olarak kesinlikle Note Fe diyorum, Htc bu konuda sınıfta kaldı ama Htc'nin kamerası amiral cihazlarla başabaş, ses konusunda en iyi telefon, sıkma özelliği gibi (çokta gerekli olmayan) özelikleri var.6 gb ram ve 128 gblık hafızası ilerisi için avantajlı.Kağıt üstünde ve uygulamada kesinlikle u11 in önde olduğunu düşünüyorum.En azından acaba yine patlar mı lan demezsin

Firathwd

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Ses olarak gtc daha kaliteli amafan edition daha avantajlı ekran kasa olarak. Ama işlemcisi bir eski nesilden olduğu için HTC U11’i tavsiye ederim ama iyice araştırın ilk önce.

Burak231

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bende u11 ve note fe arasında kaldım.Yaklaşık 1 aydır araştırma yaptım, izlemediğim video kalmadı.Tasarım olarak kesinlikle Note Fe diyorum, Htc bu konuda sınıfta kaldı ama Htc'nin kamerası amiral cihazlarla başabaş, ses konusunda en iyi telefon, sıkma özelliği gibi (çokta gerekli olmayan) özelikleri var.6 gb ram ve 128 gblık hafızası ilerisi için avantajlı.Kağıt üstünde ve uygulamada kesinlikle u11 in önde olduğunu düşünüyorum.En azından acaba yine patlar mı lan demezsin
Bende u11 e yakınım bakalım birde oneplus 5 ede iyi diyolar bilgin varmı

M

Murat Burç

SDN Okuru
Note 7 kamera olarak HTC ile rahat yarışır ama ses olarak U11'in gerçek anlamda gömeceğine eminim

fragger

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,061
HTC u11 , güven veren ve isteklerini karşılayacak bir telefon

TripAtmisor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Bende u11 e yakınım bakalım birde oneplus 5 ede iyi diyolar bilgin varmı
One plusun ekran panelinde sıkıntı var diye biliyorum ve kalitesiz bi ekran diğer özellikler gayet iyi kamerası süper özelliklerini saymaya gerek yok herkes biliyor zaten ama one plus markası bana güven vermiyor, Htc kaliteli bi marka (kullananlar bilir) gayet stabil ve en az 4-5 yıl donanımsal problem çıkarmadan kullanabilceğin bi telefon diyebilirim, tabi kullanandan kullanana değişir :)