HTC Touch 3G, Turkcell ile Türkiye'de

Frostban3

Profesör
İletişim devi Turkcell, ilgi gören akıllı telefonlar ailesine, üst seviye akıllı telefonlarıyla tanınan HTC'nin Touch 3G modelini de ekliyor.

Dokunmatik telefon TurkcellPDA HTC Touch 3G,kullanıcıların kişiler, mesajlar ve diğer bilgilere tek dokunuşla hızlı erişmelerini sağlayan TouchFLO teknolojisi ile keyifli internet deneyimi yaşatıyor. Böylelikle Turkcell HTC Touch 3G ile kullanıcılar anında e-postalarını ve mesajlarını alabiliyor, Microsoft Windows Mobile 6,1 işletim sistemi sayesinde de gelen ekli dosyaları kolaylıkla açarak diledikleri değişiklikleri yapabiliyor.


Kullanıcılara güçlü bir dokunmatik telefon ve genişbant deneyimi yaşatan TurkcellPDA HTC Touch 3G, standart 3G'nin 18 katına kadar daha hızlı kablosuz veri indirme imkanı sunuyor. Kullanıcılar internet sitelerinde gezerken tek elle sayfaları yaklaştırabiliyor ve çevirebiliyor, bütünleşik RSS okuyucu sayesinde güncel haberleri kolaylıkla takip edebiliyorlar. 256 MB dahili hafızaya sahip olan TurkcellPDA HTC Touch 3G'nin belleği, MicroSD kart yuvası sayesinde yükseltilebiliyor.

Parlak mavi renk seçeneği ile dikkat çeken TurkcellPDA HTC Touch 3G'nin son kullanıcı fiyatı 620 Dolar + KDV olarak açıklandı. Turkcell internet paketlerinden birini seçen kullanıcılar, TurkcellPDA HTC Touch 3G'ye ücretsiz olarak sahip olabilecek.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Turkcell
Yazan: Ruşen Göbel
SDN - http://shiftdelete.net
 

BabaTurko

Üyecik
htc diamond'un gözünü seveyim, ne biçim tasarım bu :S
touch diamond un yeni bi versiyonu gelecek sanırım.. arka kapak tarafındaki engebeli yüzeyi beğenmeyenleri dikkate almış olacaklar ki düz ve hafif mat bi yüzey olarak gelecek sanırım..
tabii bu arada Touch pro yu da es geçmemek lazım kanımca..
 

JonMr

Asistan
hafıza (4gb vs 512 mb) ve renk (260bin vs 56bin) olarak diamond daha iyi .
ikinci kamera ve flash'ının olması touck proyu tercih sebebi yapabilir tabi.
 
Üst