HTC Telefonlarından Hangisini Tavsiye Edersin

erhandenizz

Doçent
Sensation XE çok güzel bir telefon. Fakat üst model cihaz her zaman daha iyidir. HTC Sensation XE ye mesela Sense 4 arayüzü gelmiyor. Ama One S te Sense 4 var. Amoled ekran var. Daha iyi pil ömrü olacağı söylenmiş. İşlemcisi ve grafik yonga seti daha iyi. Ve kamera lensi daha iyi düzeyde. Eksi olarak ta beats kulaklık çıkmıyor diye biliyorum One S te.

Bence One S düşünmelisin..

M@STER

Profesör
Onursal Üye
valla bence hd2 almalısın ben yakın zamanda alıcam bi arkadaştan android 2.6 ile süper hızlı bi cihaz şöylede bi durum var güncelleme beklemeden ıcs 4,0 kurabilirsin :)

mfi

Profesör
ben htc touch 2 kullanıorm kardesimde htc wildfire s kullanıor bence wildfire s güzel ama param çok diorsn htc hd ve ya htc one x

Bilgili99

Profesör
Telefonlarına bir şey diyemem de Sevisine Telesevis bakıyor ve teleservis berbat ötesi insan nasıl çıldırtılırın en önemli temsicilerinden biri hatta bir numaralı temsilcisi

htc one S derim ben de...
sora pişman olabilirsin.
hem boyut, hem fiyat olarak one X'ten daha ideal bence.
yalnız ne olduysa gelmesi gecikti,
duyduğuma göre ufak tefek bir iki pürüz çıkmış, üretimi durdurulmuş, düzenleme yapıldıktan sonra tekrar sürecekler piyasa.

Fox River

Üyecik
Wildfire S kullanıyorum işimi görüyor. Pili 2,5 gün gidiyor. Android 2,3,5 gingerbride yüklü. Yeterli. Karar senin.