Htc Teknik Servisi Hakkında

Bu konuyu okuyanlar

Kararsiz Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar, uzun zamandır telefon almayı planlıyordum açtığım konularla hep sizlere danıştım bana yol gösterdiğiniz için tavsiyelerde bulunduğunuz için hepinize teşekkür ederim. Ben HTC 10 almaya karar vermiştim fakat hangi mağazaya gitsem telefonun servisinin çok kötü olduğunu müşterilerin bundan çok şikayet ettiği için HTC telefonların pek satılmadığını ve ellerinde olmadıklarını söylüyorlar. İsterseniz birkaç gün içinde getirtebiliriz diyolar ama servisininde çok kötü olduğunu telefona hiç bakılmadığını dile getiriyolar. Söyledikleri ne kadar doğrudur bilemiyorum o yüzden bu konuyu açmak istedim. Hangi mağazaya gitsem HTC de Nokia gibi batıyor HTC ye bulaşmayın diyolar. Yine kararsız kaldım bu konuya bir açıklık getirirseniz çok memnun kalırım.

Mateist

Müdavim
Reaksiyon puanı
238
Ben de 1 hafta önce aldım hepsiburadadan. HTC nin satışları genelde pek iyi gitmiyor ama batacağını sanmıyorum. HTC 10 sağlam düşmelere karşı dayanıklı ama boya atması başladı bende darbeye bağlı olarak. Telefonun performansından, kamerasından ve batarya süresinden memnunum. Ama menülerini sevmedim. Arama ekranı rehber görünümü mesaj bölümü falan filan. Şimdi alacak olsam S7 alırdım.

Ahmet_Özdemir

Asistan
Reaksiyon puanı
23
HTC Desire C vardı kardeşim bir gün kapanıp açılmadı servise gönderdim çerçevesini, anakartını ve camı değiştirip gönderdiler. Tek kusur vardı bir adet vida yuvası boştu. 1 yılı geçti halen kullanıyoruz sorun yok.

Kararsiz Adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Ben de 1 hafta önce aldım hepsiburadadan. HTC nin satışları genelde pek iyi gitmiyor ama batacağını sanmıyorum. HTC 10 sağlam düşmelere karşı dayanıklı ama boya atması başladı bende darbeye bağlı olarak. Telefonun performansından, kamerasından ve batarya süresinden memnunum. Ama menülerini sevmedim. Arama ekranı rehber görünümü mesaj bölümü falan filan. Şimdi alacak olsam S7 alırdım.
Sırf menüleri ve arayüzü için mi S7 alırdınız başka bir kusuru yok mu?

HTC Desire C vardı kardeşim bir gün kapanıp açılmadı servise gönderdim çerçevesini, anakartını ve camı değiştirip gönderdiler. Tek kusur vardı bir adet vida yuvası boştu. 1 yılı geçti halen kullanıyoruz sorun yok.

Teşekkür ederim bu yorumunuz için :)