HTC Sensation batarya önerisi

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
merhabalar
arkadaşlar bilindiği gibi htc batarya konusunda çok işe yaramazlık yapıyor :)
akşamı göremeyen telefon üretiminde uzman kendileri :mrgreen:
bende htc sensation kullanıyorum batarya çok az gidiyor. kullanıma bağlı değil bu sorun, başka telefonu böyle kullansam rahat 2 gün gider ama sensation günü zor bitiriyor :)

daha güçlü batarya alayım dedim internette 2800'lük bataryalar falan var pek gerçekçi gelmedi bana. zaten xda forumda bu konu tartışılmış kimileri inanmayın falan demiş ama batarya mutlaka lazım yetmiyor şarj :)
bu konuda sizinde fikrinizi alayım dedim buyrun batarya burda 2800 demiş ama gerçekten öyle mi tartışılır :)

bide sensation xe'nin bataryası sensation'a uyar mı? uyarsa bile tatmin edici bi artış sağlanır mı?
htc sensation: 1520 mAh
htc sensation xe: 1730 mAh

ya da sizin önerebileceğiniz batarya var mı?
yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Telefon batarya değişimi önemli bir konu. Telefona zarar verebilir. Telefonculara filan sor bence. Daha güçlü bir batarya bulabilirsin.

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Telefon batarya değişimi önemli bir konu. Telefona zarar verebilir. Telefonculara filan sor bence. Daha güçlü bir batarya bulabilirsin.

evet biliyorum zarar verebilir. ama ikiside 3.7V olduğu için sormuştum ben ebat olarak aynı mı acaba

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
evo 3d'nin bataryası olmaz da sensation xe'nin olur mu deneyen var mı?

tekinsi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
batarya konusunda yardımcı olabilirim. fakat şunu da söyleyebilirim ki yüksek kapasite bataryada pek umut beklemeyin.
orjinal bir ürün olmadığı için beklediğinizden çok düşük bir oranda sonuç alacağınızı belirtmeliyim. şahsen türkiye de htc ürünleri satıcısı olarak müşterilerime de bu şekilde bilgilendirme yapmaktayım.

Saygılar, HTC Türkiye