Htc One X+ almalı mıyım, yoksa Htc M7 mi beklemeli miyim ?

Bu konuyu okuyanlar

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Mevcut telefonumun kırılmasından sonra yeni bir telefon almayı düşünmeye başladım. İlk önce xperia s almayı planlıyordum ama xperia z tanıtılmasından sonra almaktan vazgeçtim. Xperia Z almak isterim ama 5" ekran büyük geliyor. Htc'nin süper LCD ekranları çok hoşuma gidiyor. Android telefon istediğim için 8x'i almayı düşünmüyorum. Şuan One X+ almayı düşünüyorum ama mwc 2013 te tanıtılacak htc m7 aklımı çeliyor. Ama o htc m7 şubatta tanıtılsa bile Türkiye'ye en erken nisan ayında gelir. Sizce M7 beklemeye değer mi ? Telefonu müzik dinlemek, film-dizi izlemek ve bolca internete girmek için kullanacağım. O yüzden tegra 3 ile APQ8064'ün farkını çok hissetmem gibi geliyor. Çok oyun oynamayacağım için adreno320 de çok fark yaratmaz. Yorumlarınızı beklerim :)

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Oyun oynamayacaksan niye güçlü telefon alıyon ki, xperia s alsan ve yanına m7yi getirsen ikisi internete girdiğinde m7 önce girer ama sana ne faydası olacak.
Oyun desen neyse, telefon gücünü orda ortaya koyuyor. M7 eğer toz veya suya dayanıklı olarak çıkmazsa xperia z al.
Ayrıca yaşın gerçekten 15 mi?

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Senin saydıgın özellikler babamın 150tl lik telefonunda bile var :) oda çok hızlı giriyor internete, Şimdi One x + Xperia s İle karşılaştırma Xperia s segmentinin en iyi telefonlarından One x + Üst segmentte yer alıyor.

ReDxxLiNe

Asistan
Reaksiyon puanı
0
one x+ güzel lakin pahalı bir telefon... 1700-1800 tl civarında şu aralar. ama idare eder bir telefonun varsa M7 bekle derim ben.. bekleyemiyorsan iphone 5 veya one x + al ikisinden de pişman olmazsın...

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
[MENTION=57891]pcwolf[/MENTION] Yaşım 15, neden sordunuz ? Hiç oyun oynamayacağım demedim, çok oynamam dedim. Yani günde en fazla 1-2 saat oyun oynarım telefonda. Oynayacağım oyunlar most wanted, dead trigger ve wild blood gibi oyunlar. Yani tegra 3 le bunlar kasmadan oynanabiliyor, o yüzden adreno 320 çok etkilemez yazdım.

Senin saydıgın özellikler babamın 150tl lik telefonunda bile var :) oda çok hızlı giriyor internete, Şimdi One x + Xperia s İle karşılaştırma Xperia s segmentinin en iyi telefonlarından One x + Üst segmentte yer alıyor.
Telefonu sadece yarım saat internete girmek için kullanacağım demedim. 1080p film ve dizi izleyeceğim bolca. Az da olsa oyun oynayacağım ve arka planda en az 20-30 program açık olucak.

DumDumaq

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
@pcwolf Yaşım 15, neden sordunuz ? Hiç oyun oynamayacağım demedim, çok oynamam dedim. Yani günde en fazla 1-2 saat oyun oynarım telefonda. Oynayacağım oyunlar most wanted, dead trigger ve wild blood gibi oyunlar. Yani tegra 3 le bunlar kasmadan oynanabiliyor, o yüzden adreno 320 çok etkilemez yazdım.

Telefonu sadece yarım saat internete girmek için kullanacağım demedim. 1080p film ve dizi izleyeceğim bolca. Az da olsa oyun oynayacağım ve arka planda en az 20-30 program açık olucak.
1gb işe yaramaz o zaman 20-30 progrma çalıştıracaksan 2gb en az olması lazım alacağın telefon 1.5ghz üstü hızında ve 2gb ram olacak ona göre al

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yok ya ne alakası var adaletle,ben de 16 yaşındayım kullandığım telefon S3.Adaletlik bi durum yok yani ortada.

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
kardes su zamanin babalarina ben aciyorum :) kendimde babayim ,ben taplet aldim kendime 6 yasindaki kizim oynuyor :) ,yazik kimbilir bunlar babalarina ne yaptiriyordur nerde bizim devrimiz nerde bunlarin devri yas 33 bu arada ,simdikiler ac kurt gibi ,herseye saldiriyorlar vari yogu bilmezler ,ellerindekiyle yetinme diye bir anlam yoktur ,bir yenisi ciktimmi üzerine atlarlar ,bak cocuk diyor babamdaki 150 tl lik telefon diyor .durum aslinda ortadadir .

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
kardes su zamanin babalarina ben aciyorum :) kendimde babayim ,ben taplet aldim kendime 6 yasindaki kizim oynuyor :) ,yazik kimbilir bunlar babalarina ne yaptiriyordur ,sahsi fikrim adaletini ..... demesi gerekenler biz babalariz ,nerde bizim devrimiz nerde bunlarin devri yas 33 bu arada ,simdikiler ac kurt gibi ,herseye saldiriyorlar vari yogu bilmezler ,ellerindekiyle yetinme diye bir anlam yoktur ,bir yenisi ciktimmi üzerine atlarlar ,bak cocuk diyor babamdaki 150 tl lik telefon diyor .durum aslinda ortadadir .

Biz de o yaşta babamızdan telefon isteyemiyorduk diye adaletini dedim:)
Şimdikiler milletin çalışıp aldığı telefonları babadan istiyor.

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
aslinda su an ki cocuklarinda sucu yok ,biri aliyor sonra digerleri de istiyor yani ,yani aslinda iki tarafinda sucu yok

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
[MENTION=274496]Requ3m[/MENTION]
Telefon alma demiyoruz sadece sendeki babadan bizde olsaydı diyoruz:p

scofield3599

Asistan
Reaksiyon puanı
0
[MENTION=57891]pcwolf[/MENTION] [MENTION=62239]shakal[/MENTION] Tamam beyler sakin olun,ben bişey demedim.