HTC ONE telefonla konuşurken farklı kişiye meşgul çalmasın..

maviperi

Üyecik
Arkadaşlar hattım aveya ,telefonum Htc one .
Bu sorunu cözemedim.ben telefonda görüşürken başka kişi beni aradığında meşgul calmasın...normal arama sinyalini duysun.
bunun bir çözümü yok mu????

maviperi

Üyecik
o zaten etkin ama yine istedğim gibi olmuyo. kendi cebimi aradığımda yine meşgul calıyor. başka yol yok mu?

maviperi

Üyecik
arama bekletme aktif suan zaten yanında cek işareti var..ama yine istedğim gibi olmuyor..yani demek istedğim telefonla görüştüğüm anlaşılmasın..gece gece kimle konuşuyodun denmesin:)

Lazzz

Rektör
arama bekletme aktif suan zaten yanında cek işareti var..ama yine istedğim gibi olmuyor..yani demek istedğim telefonla görüştüğüm anlaşılmasın..gece gece kimle konuşuyodun denmesin:)
Hocam öyle bir şey yok suan malesef. En fazla aradığınız kişi başka bir kişi ile görüşüyor olayı var .

Lee Tai

Profesör

Tamam demek istediğini anladım. Biriyle konuşurken başkası arayınca telesekreter ona aradığınız kişi başkasıyla görüşüyo der normal arama sinyalini duyamaz

Son mesajlar