HTC One S Ne Zaman Satışa Sunulacak?

one S'in bu kadar gecikmesinin tek sebebi yalnızca siyah rengindeki boya dökülmeleri söylentisi miydi neydi anlamadım bi türlü. artık bende de cazibesini kaybetmeye başladı diyebilirim. one x büyük olduğu için almadım, onunla aynı günlerde çıkmış olsaydı bugün mutlaka bir one S sahibi olmuş olurdum. çok hevesliydim, fakat dediğim gibi bişey çok naza çekilince bende hevesini, cazibesini yitiriyor. geçen yıl galaksi S2'de olduğu gibi. onların nazı da nerdeyse altı aydan fazla sürmüştü. kafam bozuldu ve almadım bi daha. fakat S3 için hiç naz yapmadılar. büyüklüğü canımı sıkıyor biraz.

fakat, one S için biçilen 1700 Tl. fiyat bana fazla geldi, bu fiyattan satabileclerini hiç zannetmiyorum. S3 ile arasında sadece 200-300 tl fark kalmış ki, vatandaş bence o farkı öder ve S3'e yönelir diye düşünüyorum.

htc bu modeldeki gecikmesinin faturasını biraz pahalı ödeyebilir.
 

angel75

Dekan
Onursal Üye
1.700 TL mi? tekerlek takınca araba da oluyor mu?
apple ve samsung ile yarışıyor sanırım... fiyat konusunda yani :)
 
K

Kayıtsız Üye

SDN Okuru
bu telefon 1.700 onu anldımda arkadaslar taksıtle alıyoruz ve vodAfone faturasına eklenıor 24 ay taksıtle 2.800 küsürata gelıyor bu fiyata telf. alınmaz bence
 
S

SDN Okuru

SDN Okuru
Telefonu almasanda konuşacağın (kullanacağın) paket fiyatını niye hesaba dahil ediyorsun? Tahminimce senin hesabında kullandığın 2800 olan ödeme 59*24= 1416 civarına geliyor.
Neyse. Mesele aslında o da değilde one s lerde snapdragon 4 yetişmediğinden overclocklanmış spnadragon s3 leri mi kullanıyorlarmış?
 
Üst