Htc one mini kullannalar ve başka tavsiyesi olan varmıdır????

K /\ /\ N

Profesör
26 Şubat 2013
2,147
83
228
26
Arkadaşlar htc one mini ağustos -eylül gibi çıktı ve almayı düşünüyorum. Ancak nokia 925 s4 mini ve xperia sp ile arasında kaldım. Çok oyun oynamam ama oynadımmı iyi oyun oynarım. Müziğe çok fazla önemveririm. Gürültülü ortamlarda arabada her yerde müzik dinlerim. Ekran kalitesinin hepsi zaten ortalama 320 ppi-330 ppi. Ayrıca internet paketi hiç almam yani gps ve glonass desteği olsun ki hepsinde var galiba internetsiz navgasyon istiyorum sygic gibi. Htc one mini de internetsiz çalışırmı.

Htc one mini kullanlar varsa artılarını eksilerini yazarsa mutlu olurum ayrıca başka 1200 tlye öneriniz varmı.

fatihrednight1

Doçent
25 Ağustos 2013
658
1
0
Lumia 925'i tavsiye ederim.Birçok konuda çok iyi bir telefon.Özellikle de kamera konusunda.Ses performansı da yeterince iyi diye duydum.(Tabi,Htc One Mini'den daha iyi olamaz,orası ayrı.Ama diğer isteklerini fazlasıyla karşılar.)

K /\ /\ N

Profesör
26 Şubat 2013
2,147
83
228
26
Peki arkadaşlar nokia 925 kulaklık ve hoperlör kalitesini bilen biri varmı. Beat kadar olmasada iyimi sesi yüksekmidir.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sakın lumia falan alma onlarda android deil windows 8 phone var onda asla ne oyun ne de muzik dinlersin bence nokia yı salla ben de htc one mini alıcam htc one mininin herşeyi iyi oyunudur muziğidir zaten hopörlörler muthisbence htc one miniden şaşma benden tavsiye.