Htc One mı Galaxy S4 mü?

Racon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar şuan Galaxy S3 kullanıyorum fakat bunu kardeşime verip, kendime yeni jenerasyon telefon almak istiyorum.:clap:
Sizce Htc One mı Galaxy S4 mü? yoksa anternetif olarak İphone 5 mi? yada en iyisi birkaç ay beklemek mi :w00t:

lqnd

Profesör
Reaksiyon puanı
4
en iyisi bir kaç ay beklemek ve s4 ün saf androidli olan versiyonunu almak

brainiac

Doçent
Reaksiyon puanı
2
KARDEŞİM eger guncellemeye onem verıyorsan s4 ler nexus programına dahıl oldu ve e az 2 yıl daha guncellemelerı ılk onlar alacaklar htc one daha 4.2.2 bıle cıkmıs degıl gerısını sen dsun

Koca Adam

Profesör
Reaksiyon puanı
13
bir sürü böyle konu var hocam ya bir bakıverseniz

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
htc one derim ama sen hangisini istersen onu al

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4 performans olarak daha iyi ama htc de malzeme kalitesi ön planda.

Racon

Asistan
Reaksiyon puanı
0
en önce s4 güncelleme olsa benim için farketmez bu kadar önemlimi ilk güncelleme almak?:sleep:

Uakbacakcom

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bence Htc one hem kamera hemde ses açısından tabi dayanıklılığıda unutmamak lazım

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
S4 al nasılsa nexus romlar yayınlanınca ister nexusa çevirisin ister şu anki haliyle devam edersin

Licerof035

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC ONE Kalite, İşçilik, Performans. bu batarya degiştirme konusunda ise arkadaşlar Lion bataryalar zaten araştırın düzgün kullanırsan 10 yıl ömrü var ama artık şarj kutuları var 20 tl ye filan onlardan kullana bilirsiniz yani bu bi eksi degil bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kamera acısından htc one mı istiosan bi kamera karşılaştırma videolarını izle ama gerisine karısmıom

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s4ü eline aldığında s3le arasında pek fark göremiceksin bende s3 kullanıcısıyım kuzenimde s4 pek fark yok okadar parayı vereceksen htc one derim

CTRL+W

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yazılıma Önem Veriyorsan S4
Ses ve Tasarıma Önem Veriyorsan HTC One
Ama Bence S4 Bende S4 Almayı Düşünüyorum
Saygılar

MelekSubaşı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıfır stabilizasyon, kasmaya meyilli ve çok çabuk eskiyen modası geçen bir telefon istiyorsan s4 al. Samsung pişmanlıktır. Android pişmanlıktır. Ama hTC one stabilizasyonda bir adım önde olduğundan android'e göz yumulabilir. Sadece o ses kalitesi yeter. Bassları gerçekten hissediyorsun. S4'ün S3'ten bir farkını göremezsin. Birkaç sensör eklediler, biraz geliştirdiler ve insanlara kötü malzeme ile üretip gazlıyorlar. Ve bir güncelleme tutturdunuz anlayamadım. Çok mu önemli sizin için?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
htc one al . UEFA nın akıllı telefonu o.(daha akılısı var mı?)