htc one m7 4.5 G sorunu anlayanlar lütfen bi baksın

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
1
HTC ONE M7 kullanıyorum her yerde cihazın lte desteği olduğu yazıyo ancak bağlantı ayarlarına girdiğimde lte veya benzeri seçenekler yok ve öperatörümde cihazın uyumsuz diyor ne yapmalıyım...

uydu3405

Doçent
Reaksiyon puanı
115
HTC ONE M7 kullanıyorum her yerde cihazın lte desteği olduğu yazıyo ancak bağlantı ayarlarına girdiğimde lte veya benzeri seçenekler yok ve öperatörümde cihazın uyumsuz diyor ne yapmalıyım...
Cihazda bu özellik yoksa operatörün doğruyu söylemiş o zaman yapacak bir şeyin yok 3g ile devam edeceksiniz yada bu özelliği olan telefon alacaksınız.

Son düzenleyen moderatör:
Reaksiyon puanı
1
Cihazda bu özellik yoksa operatörün doğruyu söylemiş o zaman yapacak bir şeyin yok 3g ile devam edeceksiniz yada bu özelliği olan telefon alacaksınız.
Ama htc'nin sitesinde bile cihazda lte desteği olduğu söyleniyor buna rağmen cihazda ayar yok acaba başka bir rom yüklesem olur mu Türkiye romunda gizlenmiş olabilir mi

Reaksiyon puanı
1
Hocam sorunu buldum telefonun sonunda ki t eklentisi...
Var dedikleri telefonda t uzantısı yokmuş her zamanki Türkiye farkı...

cancer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC One M7 cihazlarda sonu (n) ile bitenlerde LTE desteği vardır(Genellikle yurtdışı cihazlarda var) sonu (e) ile biten cihazlarda LTE desteği yoktur.Türkiye cihazları (e) dir.

FOM

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
1,264
Bende de m7 var bende lte destekli aldım satarken öyle sattılar heryerde lte destekli yazıyor ama malasef desteklemiyor

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
f91a0f5204ecc0709b655c5180206488.jpg
programla yaptigim 4.5G testi kafami iyice karistirdi.. uyumlu diyor.

VivaLaVida

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi operatör de destekliyor diyor. Hatta ttden 1 gb interneti aldım paşa paşa da kullandım. 1 Nisan tarihinde de LTE ayarınızı yaparak 4.5g hızında bağlantıya başlayabilirsiniz şeklinde mesaj geldi. Çok ilginç bir durum. Yani desteklemiyorsa desteklemiyor demesi lazım değil mi?

utkuversus

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
13,186
Abi operatör de destekliyor diyor. Hatta ttden 1 gb interneti aldım paşa paşa da kullandım. 1 Nisan tarihinde de LTE ayarınızı yaparak 4.5g hızında bağlantıya başlayabilirsiniz şeklinde mesaj geldi. Çok ilginç bir durum. Yani desteklemiyorsa desteklemiyor demesi lazım değil mi?
Operatörler bu konuda çok yanılıyor. Maalesef durum vahim.