HTC One 2'nin Tanıtım Tarihi Belli Oldu

Bu konuyu okuyanlar

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
bir sene derken arkadasim bilmiyorum sen hangi tarihte yasiyorsun htc one ilk ciktiginda snapdragon 600 daha en yenisiydi ,2013 cün en iyi telefonu yine htc one secildi ,ya okuma yazmanizmi yoktur ,biraz internetti kullanin

blackdown

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
İsim dışında her şey makbul:D yeterki one 2 diye çıkmasın:)

LittleMonster

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Geç çıkartması onun aleyhine :p ama kaliteli bir cihaz geleceği kesin

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bence HTC One 2 (M8) bomba gibi girecek HTC One en iyi telefon seçilmişti buda aynen böyle olacak.

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
Adamin biri demis s600 s800 beraber tanitildi ,bu arkadas biraz speedy gonzales ,birader bir ay oncesinde sony xperia z s4 pro ile cikti sonra htc one s600 1,7 ghz samsung ise yine ayni islemciye 1.9 takten yaparak sundu ,sonucta bunlari bilmeye bilirsin ama bos da yazma

pcwolf

Müdavim
Reaksiyon puanı
33
Bari Htc two olsun.
One 2 ne arkadaş, zaten isim koymadaki saçmalığı one x ve x+tan sonra one çıkarmasından belliydi.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
beklentim:

1. 3 gb ram
2. asgari 32 gb ana hafıza
3. asgari 16 mp arka, 3mp ön kamera
4. FH ıps ekran
5. 805 snapradon işlemci

tasarım konusunda zaten 1 numaradır htc

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Neye dayanarak söyluyorsunuz bunu acaba? Android cephesinde HTC ile eşit sayılcak bir sürü cihaz var tasarım olarak.

çinli oppo, zte gibi birkaç firma var tasarımını beğendiğim. ama bunlar bize pek gelmez, bizim burda satılan android cephesinin süvarileri arasında sony, samsung ve htc var. bugüne kadar hep samsung kullandım, htc hiç kullanmadım, ama tasarım olarak en çok beğendiğim firma da htc olmuştur her zaman. ama yazılım olarak samsung'a alışkın olduğum için hep onu kullandım. ayrıca bu kişisel bir görüş, kendi fikrim yani, görüş belirtmek için bi yerlere dayanmak gerekmiyor kardeşcağız. :)

What The Hell

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
çinli oppo, zte gibi birkaç firma var tasarımını beğendiğim. ama bunlar bize pek gelmez, bizim burda satılan android cephesinin süvarileri arasında sony, samsung ve htc var. bugüne kadar hep samsung kullandım, htc hiç kullanmadım, ama tasarım olarak en çok beğendiğim firma da htc olmuştur her zaman. ama yazılım olarak samsung'a alışkın olduğum için hep onu kullandım. ayrıca bu kişisel bir görüş, kendi fikrim yani, görüş belirtmek için bi yerlere dayanmak gerekmiyor kardeşcağız. :)

"tasarım konusunda zaten 1 numaradır htc"

diyince kişisel görüşten çok kesin bi yargı çıkıyor o yüzden sordum,iyi forumlar.