Htc Evo 3D mi ? yada Sony Xperia Sola mı ?

Sizce Htc 3D Evo mu ? yada Sony Xperia Sola mı ?

• HTC 3D EVO

Kullanılan: 21 70.0%
  • SONY XPERIA SOLA

Kullanılan: 9 30.0%

• Kullanılan toplam oy
    30

Bu konuyu okuyanlar

sillsaint

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
belki evo donanım olarak daha iyidir ama oyumu sola dan yana kullandım sony daha çekici duruyo ve daha yeni htc en gıcık oldugum telefonu evo...

mckenzie

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Evo 3D al aklında soru ve sorun kalmasın. (evo 3d kullanıcısıyım)

shadow2

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
evo 3d kullanıyorum ağırlığını problem etmezseniz gayet güzel ve kullanışlı bir telefon.Tavsiye ederim. Birde açık alanda ekran görmek biraz zorlaşıyor ama problem edecek kadar değil.

ryodo

Doçent
Reaksiyon puanı
2
donanım olarak evo daha iyi fakat takoz gibi telefon çok ağır ayrıca

nescafe1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben htc evo 3d kullanıyorum. Tek sıkıntısı agırlıgı gibi geliyor bana da ama donanımsal olarak ve yazılımsal olarak sıfır takılma ile 5 yıl kullanabılırsın. 5 yıl dıyorum çünkü kullanma kılavuzunun son sayfa ve cümlesi olarak cihaza 5 yıl ömür biçtiklerini söylüyorlar.

beyzabetül

Müdavim
Reaksiyon puanı
356
bu solo da nerdeyseherkesın tercıh ettığı telefon olmakta.keşke neo v yerıne bunu alsaydım

free_agent

Asistan
Reaksiyon puanı
48
Sola fiyatına göre iyi.Paran çoksa evo al tabi.

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
htc sense arayüzü için evo 3d öneririm. telefon çok akıcı ve stabil çalışıyor. sony timescape'den çok daha üstün.

ancak evo 3d nin kasası biraz biçimsiz. tasarımı kötü. telefon oldukça kalın ve ağır. sony'nin telefonları dış görünüş açısından çok daha iyi bence. fakat sola nın köşeli tasarımıda biraz itici gelmiyor değil.

muratpinar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben evo3d kullanıcısıyım cıhazı temmuz gıbı falan aldım ben hayatımda bu kadar kalıtelı bır cıhaz gormedım yanı arkadaslarında tek dedıgı gbı bıraz agırlık sorun edılmez ama ele daha cok oturuyor yanı kesınlıkle sony alma derım yanı elınde kalır sony belkı kalmaz ama htc bır baskadır su anda benımkınde ıcs yuklu jelly bean gelırmı bılmıyorum ama cok memnunum cıhazdan ozelıkle cevremdekılere 3d ozellıgını soyleyınce herkes sok oluyor ıoyunlarda 3boyutlu olunca zevkı bır baska ouyor :)

sahintez

Top-notch Сasual Dating - Real Women
Reaksiyon puanı
1
evo 3d tabii ki...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
XPERİA SOLA al daha iyi tasarım olarak o köşeli hatları beyenmeyen kişiye söylüyorüm o koseli hatla ayrı bir tarz katıyor ikisinide inceledim evo 3d cok kotü evo 3d güncelleme almıyacak solanın ics güncellemesi var 2si arasında kararsız kaldım xperia sola aldım sola çok dayanıklı yine o köseli hatları beyenmeyen kişiye o herhalde tasarım özürlü hiç bir seyden anlamıyor herhalde