Soru Htc cihaz çok ısınıyor

DarkWiThCeM

Doçent
Merhaba arkadaslar benim elimde htc bi telefon var modeli htc one m8 cihazin bataryasi çok isiniyor aida64 programindan baktim 45°olmuştu bi sıkıntı olurmu? Patlicak diye korkuyorum.. (oyun oynarken)

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200429-002422.png
    Screenshot_20200429-002422.png
    69.2 KB · Görüntüleme: 32

CharliesBoth

Asistan
Bazı uygulamalari silin antivirüs programınız varsa soğutun ve çok oyun oynamayın.Bendede HTC desire 530 var oyun vb. yuklemiyorum. Yaksalik 3-4 yil oldu aldım bir zamanlar baya oyun oynuyordum ve telefon çok isiniyordu.sildim oyunlari şuan iyi gidiyor servise hiç gitmedi.Eğer illaki oyun oynayacaksaniz uygun bir telefon seçebilirsiniz.Umarım yardım edebilmisimdir yanlışim var ise kusura bakmayın, iyi günler.

hakantalha

Asistan
Telefon almaktansa bilgisayar daha mantıklı. Telefonun tek albenisi telefon. Ancak onun yerine başka uygulamalar da var tek artısı kontör sistemi.

DarkWiThCeM

Doçent
Arkadaşlar bataryada bence bir sıkıntı var telefonun telefona 350 tl harcadım herşeyini yaptırım Pubg oynuyodum şarjda aralıksız 40 dk falan oynadım telefon 53.7 dereceydi. hemen tamamen kapatıp şarjdan çektim (not: batarya 53 derece oluyor chipset'de sıkıntı yok)

Yandere

Profesör
Yasaklı
Arkadaşlar bataryada bence bir sıkıntı var telefonun telefona 350 tl harcadım herşeyini yaptırım Pubg oynuyodum şarjda aralıksız 40 dk falan oynadım telefon 53.7 dereceydi. hemen tamamen kapatıp şarjdan çektim (not: batarya 53 derece oluyor chipset'de sıkıntı yok)
Patlayabilir o batarya.