HTC 11 özellikleri ve fiyatı sızdı!

Bu konuyu okuyanlar

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
HTC 11 özellikleri ve fiyatı sızdı!

HTC 11 hakkında tüm detaylar ortaya çıktı. HTC'nin yeni amiral gemisi HTC 11 devrimsel özellikler ve güçlü donanım ile geliyor. HTC 11'in tüm özellikleri ve fiyatı açığa çıktı!

:: HTC 11'in özelliklerini nasıl buldunuz?

Son düzenleme:
M

Murat Burç

SDN Okuru
HTC
Bizim bildiğimiz HTC böyle anormal özelliklere sahip bir cihaz yapacak ve 691 dolardan çıkış yapacak. 1000 dolar en az

Koyehel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Sıradan kullanıcılar için çok yüksek özelliklere sahip. İhtiyaç meselesi. Çıkış fiyatı da en 700 $ diye düşünüyorum .

SamsunluAhmet

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İnanın şaşırdım şimdi Samsung galaxy S8 düşünürken bir de bu çıktı ilk kullandığım marka HTC çok memnundum 700$+%18 kdv = 130$ +700$ = 830$ 2900 TL Türkiye fiyatı Sizce ne almalı Samsung galaxy S8 mi & HTC 11 mi

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
fake.png

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
LG'nin angut tasarımcıları mı istila etmiş HTC'yi yoksa?! O ne öyle ya arkası kayık gibi, tıpkı LG gibi. Bu haberin gerçek olacağına pek ihtimal vermiyorum ama, olsa bile bu özelliklerde bir telefonu HTC o fiyata veremez, vermez. 850 $'dan aşağı olacağına pek ihtimal vermem.
--- Gönderi Güncellendi ---
İnanın şaşırdım şimdi Samsung galaxy S8 düşünürken bir de bu çıktı ilk kullandığım marka HTC çok memnundum 700$+%18 kdv = 130$ +700$ = 830$ 2900 TL Türkiye fiyatı Sizce ne almalı Samsung galaxy S8 mi & HTC 11 mi

Galaksi s8 yılın en iyi telefonu olmaya aday, çünkü note7 olayından sonra böyle olmak zorunda, başka yolu, çaresi yok. Hani bi yerde Samsung'un özrü diyelim. En iyisi her ikisini de beklemek ve görmek.

Asteriks

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Bu kadar kesin bir şekilde yazmayı nasıl başarıyor anlamadım.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Bence özellikleri güzel fakat Lg v20 gibi dikkat çeken özellikler yok örneğin Usb Type-C ve Ufs 2.0 Sd slot.Ben de normalde Htc'yi çok severim ama benim bildiğim Htc hayatta bu fiyatla gelmez ha geldi mi yine satamaz.:(Fiyatı biraz daha çekerse bir nebze de olsa akıllılık eder.;)

Reaksiyon puanı
2,554
LG'nin angut tasarımcıları mı istila etmiş HTC'yi yoksa?! O ne öyle ya arkası kayık gibi, tıpkı LG gibi. Bu haberin gerçek olacağına pek ihtimal vermiyorum ama, olsa bile bu özelliklerde bir telefonu HTC o fiyata veremez, vermez. 850 $'dan aşağı olacağına pek ihtimal vermem.
--- Gönderi Güncellendi ---

Galaksi s8 yılın en iyi telefonu olmaya aday, çünkü note7 olayından sonra böyle olmak zorunda, başka yolu, çaresi yok. Hani bi yerde Samsung'un özrü diyelim. En iyisi her ikisini de beklemek ve görmek.
Aman benzemesin zaten lgye htc ne anlar ince işten gitsin kazulet gibi tuğla gibi cihaz yapsın anca o ekran çerçeve oranı da 69 falan olsun hatice işte en kötü lg tasarımı ondan iyidir.

tengribizmenemen

Profesör
Reaksiyon puanı
485
Aman benzemesin zaten lgye htc ne anlar ince işten gitsin kazulet gibi tuğla gibi cihaz yapsın anca o ekran çerçeve oranı da 69 falan olsun hatice işte en kötü lg tasarımı ondan iyidir.
Lg tasarımları gerçekten de g2-g3-v10 dışında rezalet.Ben hiç beğenmiyorum tasarımlarını.Cihaz güzel ona lafım yok.Tasarım kötü.Tamam HTC biraz kaba telefonlar yapıyor fakat dayanıklılık esas alınıyor genelde.

Reaksiyon puanı
2,554
Lg tasarımları gerçekten de g2-g3-v10 dışında rezalet.Ben hiç beğenmiyorum tasarımlarını.Cihaz güzel ona lafım yok.Tasarım kötü.Tamam HTC biraz kaba telefonlar yapıyor fakat dayanıklılık esas alınıyor genelde.
Aynen bende lgnin g2 g4 v10 v20 ve k10 modellerinin tasarımlarını beğendim g5 modüler olmasaydı oda g2ye benziyordu güzel olacaktı.