HTC 10 Ekran Koruyucusu [Acil Öneri]

Armağan UYSAL

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar merhaba,

Ben HTC 10 telefonuma spigen'in 3lü paketi olan ekran koruyucusunu kullanıyordum ama bu 3H sertliğinde koruma sağlıyor ve aşırı parmak izi bırakıyor. Diyelim eliniz hafif yağlandı, hemen ekranda bırakıyor. Normal zamanlarda bile genelde parmak izini bir leke gibi bırakıyor. Sürekli ekran silmekle uğraştırıyor. Ayrıca 3H sertliği çok sağlam denemez. 3lü ekran koruyucunun sonuncusunda yırtılma oldu ve acilen yeni almam lazım ama tekrar bundan almak istemiyorum.

Bana acilen HTC 10 için güzel bir ekran koruyucusu lazım. Parası çok mühim değil 100 liraya kadar alabilirim. Ancak verceğim paraya değeceğinden emin olmalıyım.
Özellikleri; iyi bir ekran koruma özelliği (yani darbelere karşı dayanıklı ve sönümlemeli olmalı), ekranda mümkünse parmak izi gibi yağ izi gibi lekeler bırakmamalı (buff bu konuda iyi ama htc 10 için bulamadım).

Şimdiden teşekkür ederim

FK5896

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Bende tam buff diyecektim. Keşke olsaymış.. en iyisi ve kalitelisi buff diye biliyorum

Armağan UYSAL

Asistan
Reaksiyon puanı
23
Aynen buff krall ama malesef HTC 10 için yapmamış. Çok saçma yani. HTC markasının gözbebeği htc 10 idi , kalkıp ona ürün üretmemiş. hakkatten çok enteresan

Apocalypse_

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,272
Lütfen bu konuları kullanıcı kulübünde konuşun