Hrant Dinkin Yayınlanmayan Röportajı

Bu konuyu okuyanlar

BaRY

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
Türkiyede bu konuları konuşanların, canı iki piskopatın elindeki silaha bakıyor, fikirlerini beğensekte beğenmesekte bir insanın yaşamına son verilmesi çok yanlış.Suikastlar sadece insanları, efsane yapar.

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne diyelim onu vuranlar inşallah uzun seneler yaşarlar. Başları göğe ermiştir samastların, cezaevlerinde bayağı da kilo almışlar.

muharrem poyraz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuyu siyaset malzemesi yapip cikar pesinde olduklari belli,faturasini ermeniler ödüyor,milleti sadika diye anilmis bu millet osmanli zamaninda,3 -5 tane ermeni ruslarla birlik olmus müslümanlari öldürmüsler sonra bizimkilerde sanki bütün ermeniler yapmis gibi bu katliami gördükleri ermenileri öldürmüsler.insallah bu ermeni meselesini kendine silah edinip cikar pesinde kosanlarin planlari elinde patlar...

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Arkadaş ne adammış yaa! 2 sene oldu hala gündemde... Niye Ermeni diye bu kadar üstüne gidiliyor anlamıyorum. Bu ülkede sadece ermeni veya kürt mü ölüyor?
Bizim ilim-irfan yönünden ne usta isimlerimiz, önemli insanlarımız ölüyor hiç hatırlayan yok!!

Bugün Barış Manço'nun 10. vefat yılıydı, hala Hrant mıdır ne halttır o adamı konuşuyoruz, yeter artık bıktık bunlardan!!!!

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
toprağı bol olsun hrant dink bir türk dostuydu değil türktü bence ay ylldızlı bayrağın altında gocunmadan yaşayan ve ülkesini avrupada her platformda savunan hangi din millet ırk olursa olsun türktür
onu katledenlerinde ülkücülükle alakası yoktur
olaya değişik biçimde bakacağım
türkiye:72 milyon
15000000 alevi olsa
50000000 sünni olsa
7000000 diğer din mesupları olsa

55000000 türk
15000000kürt

fenerli gs li bjk li dinci laik sağcı solcu
insanları değişik ve birbiriyle uyum sağlamaz parçalara bolmek onları çatıştırmak
böl parçala yönet
kapitalist toplumların bizim gibi az gelişmiş ülkeleri daha iyi sömürebilmek üzere kurdukları faşizan baskılar
birleşsek 72 milyon tek yumruk işlerine gelmez
şunu unutmayın
hrantı mumcuyu hablemitoğlunu öldürenler
bayram hocayı bitlisi şehit edenler aynı
hrant dinkin cenazesine dikkat ediniz
provakasyon başarılı olmuş amacından sapmış halkta ermeni vatandaşlarımıza karşı nefret duyguları uyanmaya başlamıştır istenende budur
bizler hepimiz ermeniyiz diye gerisini yırtan sahtekar riyakarlardan değiliz gerçekten çok üzüldük bu kayıp hepimizindir
gönüldaş b/d

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bu adamın kendi düşüncesi fakat ermeni demek ne demek sizce?

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Ben açıkçası öldürülene kadar tanımıyordum kendisini.Yakın zamana kadarda merak etmedim.Geçenlerde ölümünün 2. yıldönümü vardı tvlerde.Merak ettim acaba ne yazmış bu adam niye öldürülmüş(ne yazarsa yazsın varsa bir suçu cezasını devlet verir)eski yazılarını buldum internetten 15-20 tanesini okudum özelliklede sert sayılabilecek başlıkları seçtim ve adamın aslında hiçte anormal birşey yazmadığını gördüm.Cinayetinde milliyetçiliklede alakası olmadığı belli(öyle olsada birşey değişmez) maksat ortalığı karıştırmak.Son olarak eğer gerçekten türk düşmanı olsaydı öldürülmezdi.

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Arkadaş ne adammış yaa! 2 sene oldu hala gündemde... Niye Ermeni diye bu kadar üstüne gidiliyor anlamıyorum. Bu ülkede sadece ermeni veya kürt mü ölüyor?
Bizim ilim-irfan yönünden ne usta isimlerimiz, önemli insanlarımız ölüyor hiç hatırlayan yok!!

Bugün Barış Manço'nun 10. vefat yılıydı, hala Hrant mıdır ne halttır o adamı konuşuyoruz, yeter artık bıktık bunlardan!!!!

Hepsi ermeni olanların adaletlerinede cevap olarak neden hepsi gazzeli olmadılar diyede sormak lazım.

Türkiye Cumhuriyeti topraklarında ermeni özentisi içinde yaşayanlar var anlamak mümkün değil, konu ermeniler olduğu zaman kendi ülkelerini eleştirmekten geri kalmayan bu kişilerden ülkelerini savunan ve destekçi mesajlarınıda göremezsiniz, buna taşeronculuğun en alt kademesi derler, şu davos olayında bile dünya Başbakanımızı kutlarken ve haklı görürken hatta ve hatta peres katili bile özürdilerken içimizde onun bile savunucuğuluğunu yapabilenler var, bu kimselerin aklından şüphe etmemek mümkün değil, bu kimselere bu memleketin damarlarındaki asil kanın parazitleri demek daha doğru olur sanıyorum.

Ermenistana gidinde görün Türkler hakkında nasıl atıp tutuluyor ve nasıl acımasızca propagandalar yapılıyor sizlerde burada bu kimliklere farkında olarak yada olmayarak katkıda bulunuyorsunuz kaldıki adamlar topraklarımızı gizli haritalarında göstermeye çalışıyorlar (Erzurum) biz Türkler için topraklarımızın bir karışı bile kanımızdan daha değerlidir ne yapacaktık sizin gibi gözlerimizi köreltmeye çalışanlara kanıp bu kimselere taşeronlukmu yapcaktık, bizler olmasak sizin gibiler bu vatanı 1500 parçaya bölerdiniz ama siz değil sizin gibi kimler gelirse gelsin bu vatanın bir karış toprağına bile zarar veremez yada verdiremez, eğer bir gün bu memleket ayağa kalkmak gerektiğine inanırsa ve silahını kuşanması gerekirse kız çocuklarına ve kadınlarına kadar birlik beraberlik olurlar örneklerini yaşamanızı tavsiye etmem akıllı ve gerçekçi olmakta fayda vardır.

Unutulmamalıdırki her vatan evladı hangi kimlik olursa olsun vatanını gerektiği zaman korumak durumundadır, açıklamalarım elbetteki hırant dinkin ölümünü desteklemek değildir belirtmek istediğim artık vatanımıza ileri geri haklı haksız suçlayıcı ve aşağılayıcı yorumların yapılmasına karşıdır.

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Hepsi ermeni olanların adaletlerinede cevap olarak neden hepsi gazzeli olmadılar diyede sormak lazım.

Türkiye Cumhuriyeti topraklarında ermeni özentisi içinde yaşayanlar var anlamak mümkün değil, (genelde aşırı ve illegal sözde sol kimliğini savunanlar) konu ermeniler olduğu zaman kendi ülkelerini eleştirmekten geri kalmayan bu kişilerden ülkelerini savunan ve destekçi mesajlarınıda göremezsiniz, buna taşeronculuğun en alt kademesi derler, şu davos olayında bile dünya Başbakanımızı kutlarken ve haklı görürken hatta ve hatta perez katili bile özürdilerken içimizde onun bile savunucuğuluğunu yapabilenler var, bu kimselerin aklından şüphe etmemek mümkün değil, bu kimselere bu memleketin damarlarındaki asil kanın parazitleri demek daha doğru olur sanıyorum.

Bu Ülke'da yaşayan insanları nasıl görmezlikten gelebilirsin en azından hepsini bir kefeye koymasan, insan öldürmek bu kadar mı hoşunuza gidiyor, yazıklar olsun sana inan bana bu Ülkeyi senden daha çok seven Ermeniler var.

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Bu Ülke'da yaşayan insanları nasıl görmezlikten gelebilirsin en azından hepsini bir kefeye koymasan, insan öldürmek bu kadar mı hoşunuza gidiyor, yazıklar olsun sana inan bana bu Ülkeyi senden daha çok seven Ermeniler var.

Bu ülkeyi benden daha çok seven ermenilerin sesini neden duyamıyoruz? hani neredeler? neden sözde soykırım idialarını yalancılıkla suçlamıyorlar, neden doğruları belirtmiyorlar, neden susuyorlar ve neden milliyetçi duyguları kabardığında meydanlarda naralar atıyorlar, dünyaya şikayet üstüne şikayetler yapılıyorda neden bunların iftira olduğunu söyleyen bir tane ermeni sesi duyamıyoruz, hepsi lafta. Şimdi sen sözde ermeni soykırımınıda desteklersin.

Türkiye'de Ermeniler rahatlıkla ellerini kollarını sallayarak dolaşabiliyorlar hattaki meydanlarımızda kendi ülkelerinin propagandalarını bile yapabiliyorlar, sen bir Türk olarak Ermenistana git bakalım dolaşabiliyormusun, senin Türk olduğunu anlasınlar bakalım nasıl bir muamele görüyorsun!

maske505

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi ben yanlış biliyorsam beni düzeltin ama dink ermeni soykırımını savunan bir insan değil miydi?eğer öyleyse kimse kusura bakmasın ama bu adam Türküm diyor ve en büyük yalancılığı yapıyor.böyle insanlar bu toprakların çatlaklarında da bağrında da yaşamayı haketmiyorlar.(yanlış anlaşılmasın öldürelim demiyorum,kovalım gitsin)böyle insanları üzerine bastığınız topraklar kabul etmez ama hala ettirmeye çalışanlar var işte.bunlar sadece göz boyama başba bi şey değil.

pafter

Doçent
Reaksiyon puanı
4
şimdi ben yanlış biliyorsam beni düzeltin ama dink ermeni soykırımını savunan bir insan değil miydi?eğer öyleyse kimse kusura bakmasın ama bu adam Türküm diyor ve en büyük yalancılığı yapıyor.böyle insanlar bu toprakların çatlaklarında da bağrında da yaşamayı haketmiyorlar.(yanlış anlaşılmasın öldürelim demiyorum,kovalım gitsin)böyle insanları üzerine bastığınız topraklar kabul etmez ama hala ettirmeye çalışanlar var işte.bunlar sadece göz boyama başba bi şey değil.

Türkiye'ye zarar verme politikasını sürdürebilmek için, Türkiye topraklarında güvende yaşayabilmek için, burada rahatllıkla ermeni propagandasını içimizde sürdürebilmesi için Türk olduğunu söylüyor elbette aksine cesaret edebilirmiydi.

DogukanDogu84

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
Plan hiç değişmez;

Uğur Mumcu, Ahmet Taner Kışlalı, Necip Hablemitoğlu, Hrant Dink, Abdi İpekçi

Bu insanların ortak özelliği Türkiye ye yönelen dış tehditleri önceden görüp halkı uyarmaya çalışmasıydı, sonları ise malum: Bomba, silah...

Yeraltı zenginlikleri....
Birlik ve Beraberlik..

Hrant Dink in öldürüldüğü tarihe bakın ve iyi düşünün; 19 / 01 / 2007 1+9+1+2+7 yani 11 / 9 "11 Eylül"

Türkiye yi ve ordusunu köşeye sıkıştırmak isteyen küresel seçkinler...