Soru HP Victus Laptop alınır mı?

Bu konuyu okuyanlar

FrKnKrcf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Arkadaşlar Herkese Selamlar.

Bütçem 14.000-17000 arası.

Yeni Laptop almak istiyorum, Biraz araştırdım bütçeme uygun olan GTX 1650 ekran kartlı Lenovo, Asus marka laptoplar var. Fakat bazı arkadaşlarım GTX 1650 nin biraz eskidiğini, RTX 3050 gibi ekran kartı olan bir bilgisayara yönelmem gerektiğini söylediler. Bunun sonucunda Attığım linkteki HP marka bilgisayarı buldum. Bazı forumlarda HP'nin kronik ısınma problemi olduğu yazıyor.
Bu ısınma problemi olayı doğru mudur?
Bu bilgisayar alınırmı? Yoksa GTX1650 Asus veya Lenovo mu almalıyım?
Yardım ederseniz sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Link:https://www.hepsiburada.com/hp-vict...a=HP+Store+Türkiye&url_src=and-product-detail

eren_e

If you fell down yesterday, stand up today
Cezalı
Reaksiyon puanı
1,313
Gene mi bu PC. Geçende sunucuda bununla ilgili bir yazı yazdım. Kaç gündür bu PC önüme geliyor. Neyse konuya dönelim. Hocam çok iyi alın.

TheGodd

THATS WHY I FIGHT FOR YOU , ALBERQUERQUE!
Reaksiyon puanı
95
Arkadaşlar Herkese Selamlar.

Bütçem 14.000-17000 arası.

Yeni Laptop almak istiyorum, Biraz araştırdım bütçeme uygun olan GTX 1650 ekran kartlı Lenovo, Asus marka laptoplar var. Fakat bazı arkadaşlarım GTX 1650 nin biraz eskidiğini, RTX 3050 gibi ekran kartı olan bir bilgisayara yönelmem gerektiğini söylediler. Bunun sonucunda Attığım linkteki HP marka bilgisayarı buldum. Bazı forumlarda HP'nin kronik ısınma problemi olduğu yazıyor.
Bu ısınma problemi olayı doğru mudur?
Bu bilgisayar alınırmı? Yoksa GTX1650 Asus veya Lenovo mu almalıyım?
Yardım ederseniz sevinirim. Herkese iyi forumlar.

Link:https://www.hepsiburada.com/hp-victus-15---fb0012nt-amd-ryzen-5-5600h-8-gb-ram-512-gb-ssd-4-gb-geforce-rtx-3050-156-in-fhd-freedos-mavi-78j65ea-tainabilir-bilgiayar-p-HBCV00003HRZZR?magaza=HP+Store+Türkiye&url_src=and-product-detail
öncelikle laptop değil de masaüstü alma taraftarı olduğumu ve daha mantıklı olduğunu söylemem gerekiyor eğer ki çok gezinti yapmıyorsan. laptop olarak , attığın linkteki victus mükemmel. excalibur , monster gibi markalar her ne kadar insanlar tarafından beğenilse de sakın onlara yönelme , ama bir se.enek daha sunabilirim sana , lenovo'nun ideapad gaming serisi , bütçene göre gayet güzel ve victus'tan daha iyi olduğunu düşündüğüm nadir bilgisayarlardan biri.

FrKnKrcf

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Victus'un ekranı sizi üzebilir, paneli biraz dandik. Ama onun harici güzel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O bütçede de bir zahmet açmasın?
Sadece 60hz ekranı olması biraz canımı sıktı.
öncelikle laptop değil de masaüstü alma taraftarı olduğumu ve daha mantıklı olduğunu söylemem gerekiyor eğer ki çok gezinti yapmıyorsan. laptop olarak , attığın linkteki victus mükemmel. excalibur , monster gibi markalar her ne kadar insanlar tarafından beğenilse de sakın onlara yönelme , ama bir se.enek daha sunabilirim sana , lenovo'nun ideapad gaming serisi , bütçene göre gayet güzel ve victus'tan daha iyi olduğunu düşündüğüm nadir bilgisayarlardan biri.
Fikriniz için teşekkürler, bu bilgisayara ait link varsa atabilirmisiniz acaba?

mychar276

Yerli ve Milli Tech Guy
Reaksiyon puanı
2,499
Ben hayatımda 1 defa uzun süreli HP kullandım. Bir özelliği vardı, nefret etmiştim. Yeni modellerde var mı bilmiyorum. Rutubet koruması gibi birşeydi. Laptop çok soğuk olduğunda açılmıyordu. Ufo ile ısıtmak zorunda kalıyordum. Kış günleri dışarıdan gelince 10 dakika açamıyordum laptopu. Dizel araba gibiydi mübarek. Yeni hp lerde bu özellik duruyor mu bilen var mı?