Yardım Hp victus 16 ips ekran gidipgelme sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Xiavo67
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Xiavo67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yaklasik 20 gun once yeni bir laptop aldim kurulumlarini vs yaptım gecen hafta walpaper engine diye bir uygulama indirdim ve kullandim masaustumde hicbir sorun yoktu ancak uygulamayi dun aksam tekrar kullandim ve ekranim gidip gelmeye basladi ekranda sorun varmi diye farkli uygulamalar uzerine girdim ve sorun olmuyordu walpaper engineyi kapattigimda ise ekran duzeliyordu bunun bir cozumu varmi veya ekran hasarlimi IPS panel garantiye gondersem herhangi bi ucret isterlermi yardımcı olursaniz sevinirim videosu aşağıda

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,253
Ya program bozuk ya da ekran kartında bir bozukluk var.

Xiavo67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi bilgisayar başına oturdum ve walpaper enginede bazi giflerde bu sorun olmazken bazılarında ise oluyor ve cok tuhaftir ki discord yükleme ekranı varken bu sorun oluyor kapatinca gidiyor videosu asagida

Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdi bilgisayar başına oturdum ve walpaper enginede bazi giflerde bu sorun olmazken bazılarında ise oluyor ve cok tuhaftir ki discord yükleme ekranı varken bu sorun oluyor kapatinca gidiyor videosu asagida

Walpaper engine uygulamasini silip tekrar yukledim ayni sorun devam ediyor acaba discord yukleme ekrani donme gifiyle walpaper engine gifimi çakışıyor dicem bazi giflerde sorun yaratmıyor ama

Son düzenleme:

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,253

Mesaj otomatik birleştirildi:

Walpaper engine uygulamasini silip tekrar yukledim ayni sorun devam ediyor acaba discord yukleme ekrani donme gifiyle walpaper engine gifimi çakışıyor dicem bazi giflerde sorun yaratmıyor ama
Anladım. Yazılımlarla ilgili bir durum. Yapabileceğimiz bir şey yok bizlerin. Ancak raporlayabiliriz durumu program yapımcılarına.

Xiavo67

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Anladım. Yazılımlarla ilgili bir durum. Yapabileceğimiz bir şey yok bizlerin. Ancak raporlayabiliriz durumu program yapımcılarına.
Amd radeon graphics ekran kartindan cikip 2. Ekran kartina gecip denedim ve herhangi bir sorunla karsilasmadim