HP TouchSmart 2 - Dokunmatik PC mi yoksa fare klavye mi?

Bu konuyu okuyanlar

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
HP, dokunmatik bilgisayarını bir adım daha öteye taşıdı. Bilgisayarda Windows 7 yüklü olmasa da sizi bambaşka bir aleme götürmeye yetiyor. Videoyu izleyin.

HP TouchSmart 2, yurtdışında 1299 Dolar'lık fiyatla satılacak. Eğer bu dokunmatik PC'de TV de izlemek istiyorum diyorsanız 200 Dolar daha ödemeniz gerekecek. 22 inçlik ekrana sahip olan HP TouchSmart 2'de 500 GB sabit disk, 256 MB hafızaya sahip NVidia GeForce 9300 ekran kartı, 802.11n kablosuz ağ desteği ve 2.16 Ghz'lik Intel T5850 çift çekirdekli işlemci bulunuyor. Ürünün satışına Temmuz'un sonlarına doğru başlanacak.

Videoyu İzleyin

http://www.dailymotion.com/video/x5qf7f_hp-touch_tech

:: Dokunmatik ekran mı yoksa fare klavye mi? Bu başlıkta tartışalım.

SDN – http://shiftdelete.net

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Fiyatı teknolojisine göre iyi gibi geldi bana ama...

Hp her zaman kaliteli ürünler çıkartıyor. Bu üründe onlardan bir tanesi olacaktır.

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Yurtdışı fiyatı TR'de de olsa ne güzel olurdu. Şu saatte de HP'yi aramak hoş olmaz sanırım.

Nemesis

Müdavim
Reaksiyon puanı
13
Ara abi ara :)

Benim adıma da sey söyle bosuna chipli kartuş cıkartmasınlar resetliyoruz :D

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
bilgisayara tonla para verip aile yadigari fotoğraf albümü gibi kullanmak isteyenler için harika bir ürün :)

eninde sonunda alacaksın o mouse'u eline teknoloji daha o kadar ilerlemedi :)

ben sadece ekranı kaydıra kaydıra fotoğraflara bakıcam diyenler varsa ona bişey diyemem tabi

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
ele almak ve kaydıra kaydıra bakmak ilginç olmul. mouse ve ekrandan bahsettim tabii ki de

mdkbet

Müdavim
Reaksiyon puanı
86
Troy dedi ki:
ele almak ve kaydıra kaydıra bakmak ilginç olmul. mouse ve ekrandan bahsettim tabii ki de

yok ben direk seni kastetmemiştim hani lafın gelişi söyledim
genel konuştum yani
tabi yazarken bütün ifadeleri veremiyorsun o yüzden bi yanlış anlaşılma olmuş :)

c0lin

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
süper ama oyun felan oynayınce nasıl olcak :D

hopdedikmemo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaşlar
bu bilgisayar bende mevcuttur ilgilenen arkadaşlar sahibinden ve gittigidiyor dan hp touch smart yazarak ürünü görebilirler. ayrıca teklifleriniz için [email protected] adresine gönderebilirsiniz. dokunmanın zevkini çıkartmak isteyenlere ...

djfour

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iyi de olsa kötü de olsa bu golu apple iyi yedi, sen yıllardır sadece monitörden ibaret gibi duran makine yapacaksın yalnız aynısının üstüne üstlük dokunmatiğini sen daha tasarım aşamasındayken biri gelip tak diye yapacak :) bir elektronik markette deneme şansım oldu iphone gibi de hassas bir dokunmatik yapısı var video'daki görüntüden öte vista kurulu ve vistanın tüm özelliklerini dokunmatik olarak kullanabiliyorsunuz ekran klavyesi bile kısayol şeklinde mevcut bu gidişle 1-2 seneye kalmaz klavye mouse u utucak gibiyiz zaten telefonlar bizi bu ortama hazırladı gibi ..