Soru Hp Teknik Servis Olan Bdh Bilişime Nasıl Ulaşabilirim?

Tolga2777

Öğrenci
4 Mart 2021
74
13
8
23
Merhaba, iyi günler herkese. Hp laptopumda şarj problemi olduğu için vatan bilgisayar üzerinden garantiye yolladım. 15 Nisan'da vatana teslim ettim ve 22 Nisan'da teknik servise ulaştı bildirimini aldım. Bugün 8 Mayıs ve teknik servis benimle ne aradı ne mesaj attı ne de mail attı. Ben de hal böyle olunca iletişim numaraları üzerinden kendilerine ulaşmaya çalıştım. Telesekretere telefon numaramı kodladım ve size ulaşacağız geri bildirimini aldım. Fakat 2-3 gün geçti hala arayan soran yok. İnternet siteleri üzerinden iletişim formu da doldurdum ona da cevap vermediler. Benim daha ne yapmam gerekiyor ürünümün garanti durumunu öğrenmek için? Yardımcı olabilir misiniz?

EFI Shell

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Müdavim
9 Ağustos 2018
19,454
35
19,182
5,258
19
Merhaba, iyi günler herkese. Hp laptopumda şarj problemi olduğu için vatan bilgisayar üzerinden garantiye yolladım. 15 Nisan'da vatana teslim ettim ve 22 Nisan'da teknik servise ulaştı bildirimini aldım. Bugün 8 Mayıs ve teknik servis benimle ne aradı ne mesaj attı ne de mail attı. Ben de hal böyle olunca iletişim numaraları üzerinden kendilerine ulaşmaya çalıştım. Telesekretere telefon numaramı kodladım ve size ulaşacağız geri bildirimini aldım. Fakat 2-3 gün geçti hala arayan soran yok. İnternet siteleri üzerinden iletişim formu da doldurdum ona da cevap vermediler. Benim daha ne yapmam gerekiyor ürünümün garanti durumunu öğrenmek için? Yardımcı olabilir misiniz?
Kutudan, yetkili servis numaraları vs. ile ilgili bir kağıt vs. çıkmış mıydı peki? Çıktıysa oraya bakabilirsiniz ya da HP Türkiye'nin bir numarası var ise orayı arayabilirsiniz.

Tolga2777

Öğrenci
4 Mart 2021
74
13
8
23
Kutudan, yetkili servis numaraları vs. ile ilgili bir kağıt vs. çıkmış mıydı peki? Çıktıysa oraya bakabilirsiniz ya da HP Türkiye'nin bir numarası var ise orayı arayabilirsiniz.
Aradım, telesekreter benim telefon numaramı kodlamamı istedi kodladım. Size en kısa sürede ulaşacağız dedi. 3 gün oldu. Artı olarak teknik servisin internet sitesinden iletişim formu da doldurdum. Ona da dönüş yapmadılar.

Fakehero

Dekan
Emektar
Müdavim
5 Aralık 2019
5,458
1
5,509
1,708
35
Aşağıdaki linkten ürün onarım durumu sorguladınız mı? Ayrıca 15 iş günü olmuş ve 5 iş günü daha var. Tabi servise ulaşırsanız 13 iş günü oldu diyebilirler. O zaman kanuna göre Cumartesi günlerinin de iş günü olarak servisteki süreye eklenmesi gerektiğini söyleyebilirsiniz.

Aşağıdaki numarayı mı aradınız ve yine aşağıdaki mail adresine mi mail attınız?

+90 (216) 500 17 00 info@bdh.com.tr