Hp smart tank 515 sorunları

Bu konuyu okuyanlar

kronosunkronometresi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
İyi akşamlar ben 30/10/2020 günü n11 üzerinden hp smart tank 515 yazıcı sipariş ettim dikkatli bi şekilde yazıcıyı kurdum internet zayıf olduğu için usb üzerinden kullanmaya başladım yazıcıda sıkıntı olmaya başladı boş sayfa verme sayfasının yarısını basma vb sonra yeni usb aldım sorunlar bitti gibi ancak internetten pdf üzerinden çıktı alırken basmıyor sumatra adlı program üzerinden sorun olmuyor.Ben ürünün garantisini sorgulattığım zaman eylülün 22 sinde garantinin başladığını ve 13 ayı kaldığını gördüm ürünün 2 yıl garantisi olması lazım diye biliyorum(Fotoğraf ekledim) satıcıya yazdığım zaman şu cevabı verdi -Merhaba, bu fabrika tarihidir. FHP uygulamasında böyle görünür. Herhangibir şekilde arıza olurda servise faturamızla giderseniz fatura tarihi sisteme işlenir. HP hangi ürünü ne zaman satılacağını bilmediğinden ilk çıkış tarihini görmektesiniz. Güncelleme fatura ile yapılıyor. Tabiki arıza yaşanmazsa garantiyede gerek olmuyor. Merak etmeyin sistem bu şekikde yani bir problem yok. Herzaman bizi faturadaki telefondanda arayabilirsiniz.-Ayriyetten yazıcının sağ tarafında sanırım mürekkep lekesi oluşmuş çıktı alırken üstünde leke olmuyor (Fotoğraf ekledim).Yardımcı olursanız memnun olurum.
1.jpg 3.JPG 2.JPG