Soru Hp Pavi̇li̇on Gamıng 15-Dk0002Nt Laptobu Nasıl Satabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Parzivall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
62
Şimdi gençler ben bu bilgisayarı 6 ay önce aldım. Şimdi ise ihtiyaçtan satacağım. Ürün hala garanti kapsamında. Bu pc nin şuanda hepsiburada fiyatı 14 bin tl de kapattı. Stokta bitti. Öncelikle size sormak istediğim ben bu pc nasıl satabilirim, nasıl fiyat biçebilirim yardımcı olursanız sevinirim?

Ayrıntılı özellikler İşletim Sistemi Windows 10 Home 64 Bellek, standart 8 GB DDR4-2666 SDRAM (1 x 8 GB) Bellek ve depolama 8 GB bellek; 256 GB SSD depolama alanı Sabit sürücü açıklaması 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD İşlemci ailesi 9'uncu Nesil Intel® Core™ i5 işlemci İşlemci Intel® Core™ i5 9300H (2,4 GHz temel frekans, Intel® Turbo Boost Teknolojisi ile 4,1 GHz'e kadar temel frekans, 8 MB önbellek, 4 çekirdekli)d7 Ağırlık 2,25 kg Ağırlık notu (metrik) Ağırlık yapılandırmaya bağlı olarak değişir Monitör boyutu (diyagonal) 15,6 inç Pil türü 3 hücreli, 52,5 Wh Lityum iyon polimer Güç kaynağı türü 135 W AC güç adaptörü Minimum boyutlar (G x D x Y) 36 x 25,6 x 2,34 cm Web kamerası Tümleşik çift dizi dijital mikrofona sahip HP Wide Vision HD Kamera İşaret aygıtı Çok noktalı dokunma hareketi destekli HP Imagepad; Hassas Dokunmatik Yüzey Desteği Ses özellikleri B&O, çift hoparlör, HP Audio Boost Bağlantı Noktaları 1 USB 3.1 Gen 2 Type-C™ (10 Gb/s sinyal hızı, Power Delivery 3.0, DisplayPort™ 1.4, HP Uyku ve Şarj Etme); 1 USB 3.1 Gen 1 Type-A (HP Uyku ve Şarj Etme); 2 USB 3.1 Gen 1 Type-A (Yalnızca Veri Aktarımı); 1 HDMI; 1 AC akıllı pin; 1 RJ-45; 1 kulaklık/mikrofon birleşimi Ağ arabirimi Tümleşik 10/100/1000 GbE LAN Kablosuz Realtek 802.11b/g/n/a/ac (2x2) ve Bluetooth® 4.2 birleşimi Genişletme yuvaları 1 multi-format SD ortam kartı okuyucusu Ürün rengi Gölge siyahı, yeşil krom logo Ürün tasarımı Boyalı kaplama Enerji verimliliği ENERGY STAR® onaylı; EPEAT® Silver kayıtlı Ürünle gelen yazılım McAfee LiveSafe™d2 Garanti 2 yıllık sınırlı parça, işçilik ve taşıma hizmeti

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Dizüstü sorunlu ise servise iade edin ve sorunların çözümlenemediğini belgellettirin ve THH aracılığıyla ücret iadesi isteyin. Garantisi bitmeden bu şekilde halledin yoksa başkasının hakkına girersiniz.

Parzivall

Öğrenci
Reaksiyon puanı
62
Dizüstü sorunlu ise servise iade edin ve sorunların çözümlenemediğini belgellettirin ve THH aracılığıyla ücret iadesi isteyin. Garantisi bitmeden bu şekilde halledin yoksa başkasının hakkına girersiniz.
Satmadan önce formatlayacağım. İnşallah sorun çözülür. Çözülmesse pc yi alan yollar garantiye.