HP Omen vs Asus ROG

Bu konuyu okuyanlar

_MusTy_

Profesör
Arkadaşlar günaydın hepinize, birkaç gündür bir bilgisayar peşinde saatlerimi harcıyorum. Ne almam gerektiğine karar veremiyorum.

Asus = https://www.hepsiburada.com/asus-ro...d-17-3-tasinabilir-bilgisayar-pm-HB00000UQ4EE
rtx2070 super karta sahip olması gerçekten çok büyük artı. Depolama konusunda sıkıntı yok alette artıdan hdd slotu mevcut. Fakat 2 3 yerde bilgisayarın tam performans vermediği yorumlarına rastladım sizce doğru mudur bilmiyorum artık.

HP omen = https://www.hepsiburada.com/hp-omen...asinabilir-bilgisayar-133b0ea-p-HBV00000WTCXH
Asus a nazaran rtx 2070 karta sahip. Aralarında 1000 lira fark var fakat ona takılmadan yorum yaparsanız sevinirim. Hangisinden alacağım performans daha iyi olur hangisinin soğutması daha iyi olur ve hangisi daha uzun ömürlü olur. Normal olarak bilgisayarı aldıktan 1 yıl sonra mümkün olduğu kadar az performans kaybı yaşamak istiyorum. Hangisinden yana kullanırsınız oyunuzu merak ediyorum. Bugün alacağım bilgisayarlardan birisini eğer karar vermeme yardım ederseniz. Ayrıca başka bilgisayar öneriniz olursa onlara da açığım. Genel olarak ray tracing kullanarak bf5 falan oynamak istiyorum - overwatch bf1 gta5 favori oyunlarım- ve bu tarz oyunlarda yüksek grafiklerde kasmadan oynamak istiyorum. Yardım eden herkese teşekkür ederim. Bilgisayarlardan birine sahip olan varsa yardım etmesi çok hoş olur.
Asus Rog çok iyi kaliteye sahip omen rakibi olamaz :)
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst