Soru HP mi Monster mı?

Bu konuyu okuyanlar

SerhatErol35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar öncelikle bütçem en fazla bu iki laptoba yetecek kadar. Özellikleri neredeyse aynı. Sadece HP ddr5 ama ekranı 16.1 inç. Monsterın ekranı 17.3 inç ama ddr4. Ayrıca ikisinin optimizasyonu konusunda bir bilgim yok. Hangisi daha iyi nedeniyle beraber söylerseniz çok sevinirim dostlarım.

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
@SerhatErol35 Hp'nin pili 4 hücreli 70WH Monster 3 hücreli 48WH, ayrıca Ekran özellikleri hiç belirtilmemiş Monster'da neye göre seçilecek, Mat ekran deyip geçmişler. Hp tercih edin bence.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hp'nin ses sitemi daha kaliteli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar öncelikle bütçem en fazla bu iki laptoba yetecek kadar. Özellikleri neredeyse aynı. Sadece HP ddr5 ama ekranı 16.1 inç. Monsterın ekranı 17.3 inç ama ddr4. Ayrıca ikisinin optimizasyonu konusunda bir bilgim yok. Hangisi daha iyi nedeniyle beraber söylerseniz çok sevinirim dostlarım.

İkisi de DDR4 DDR5 değil. Resmi sitelerinden bakabilirsiniz. Hp kasa olarak daha minyon ve şık bir yapıya sahip daha ince daha derli toplu.

Son düzenleme:

Mexy_1864

Öğrenci
Reaksiyon puanı
75
Monster ve Casper ürünlerine bulaşmayın yeter. HP diyorum iki seçim hakkımız varsa. Ama ben ASUS kullanıyorum ve ASUS tercih ediyorum.

volllkan.1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2

tabiki hp monsterin derdi tasası bitmez

Son mesajlar