HP Leptopum Acil Yardım !

Bu konuyu okuyanlar

Arda Asiltürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Abilerim Kardeşlerim HP Leptopum vardı ekran kartı kuramadım w10da yokmuş driveri bende w8 ınerken canım sıkılıyordu counter strike 1.6 girdim oynuyordum bı anda ekran gitti işte bende su alıp geldim çalıştırdım sonra farkettım fan durmuş fan çalışmıyor yanı sesı gelmıyor fanın bende ne zamandır temızlıyorum ondan tıkandı zannettım hp laptopların altı açılmaz tek hard disk ve ekran kartı yeri açılır kapagı bende klavyeyı kaldırdım leptopun altından ve klavyenın o kucuk actıgım yerden saç kurutma makinesi ile hava vurdum sonra vidalarını sıktım açmaya çalıştım bu sefer hepten gitti leptop tuşuna basıyorum açılmıyor yardım edebilirmisiniz :(

Süleyman Alkan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Ekran kartı hdd açılır dediğiniz yerdeydi zaten fan, fan durmuş çalışmıyorsa açmaması normal zira işlemciyi ekrankartını soğutan fan çalışmıyorsa yanmaması için pc açmaz.

Arda Asiltürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fan en solda arka kapağın sadece ortada bir bolumu aciliyor ordada ekrsn kartı ve hard disk var fotograf atayimmi

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
Ekran kartı chipsetine mi hava tuttunuz. Eğer orayı fazla ısıttıysanız zarar görmüş olabilir.

Arda Asiltürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ekran kartı chipsetine mi hava tuttunuz. Eğer orayı fazla ısıttıysanız zarar görmüş olabilir.
Evet Tuttum ve o gün hiç açılmadı şimdi bir daha denicem ve isterseniz fotoğraf atayım leptopun neresini atayım :)

Arda Asiltürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar birşey aklıma geldi açma düğmesının hemen solunda ben ise hava tutmak ıcın orayı biraz kaldırdım acaba orasımı oynadı :)