Hp Envy m6 Fanının Çıkışı Tıkandı

Bu konuyu okuyanlar

WatchAndlearn02

Asistan
Reaksiyon puanı
15
Selamın Aleykum Beyler 6 Yıllık Hp Kullanıcıyım . 3. yıldan sonra pc nın aşırı ısınma sorunu ile uğrasıyorum bazen format atmaktada zorlanıyorum neyse.beyler sımdı benım fanın havasının cıktı yer tıkandı ve aşırı tozlu bu süpürge saç kurutma makınesi ile acabilirmiyim fanı felan yakarmıyım bilgisayarcıya götürcem fakat güvenemıyorum daha doğrusu tipleri doğru değil .Bunu nasıl bı yontemle açarım

Reaksiyon puanı
15,267
elektrikli süpürge açabilir tozu hp servisine götürebilirsin evde kedi,köpek var mı? hp servisi içinde kedi,köpek kılı olunca bakmıyor.

Akif52

Profesör
Reaksiyon puanı
106
bilgisayarcılarla bence de uğraşma.. en doğrusu kendi bildiğin.. 6 yıllıkmış içini aç..

Kaduse

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fan tutma bu tam tersi etki yapar. Hava çıkış kanalına 1 parmak uzaklığı kadar ve 5 dakika boyunca elektrikli süpürge tut. Daha sonra Bios güncellemesi yap. Eğer düzelmezse içini açıp elleme müdehale gerekecektir. Teknik servise götüreyim dersen arıza tespit ücreti talep ederler.

WatchAndlearn02

Asistan
Reaksiyon puanı
15
elektrikli süpürge açabilir tozu hp servisine götürebilirsin evde kedi,köpek var mı? hp servisi içinde kedi,köpek kılı olunca bakmıyor.
servis cok uzun yol yanı kargo felan derken parçalanır
--- Gönderi Güncellendi ---
bilgisayarcılarla bence de uğraşma.. en doğrusu kendi bildiğin.. 6 yıllıkmış içini aç..
içini açamak cünkü fana ulasmak ıcın pc yı komple sokmem lazım zaten öğrenciyim bana lazım evde hayvan yok

Yasinbedir

Doçent
Reaksiyon puanı
124
6 yıllıksa sök gitsin çıkışını ve ızgarayı temizle bide termal macunu yenilediğin zaman tadından yenmez. internetten sökme videolarını izle örneğin 'HP 2060 disassembly ' yazarak sökme videolarına ulaşabilirsin.

Son mesajlar