HP düşük batarya bildirim vermeden kapatması

Bu konuyu okuyanlar

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Öncesinde her şey güzelde 25-15-13% şarjda düşük batarya bildirimi verirdi daha sonra 7% uyku moduna alıyodu daha sonra bundan kaynaklı mı bilmiyorum call of duty serisine başladım ve oyun full ekranda masaüstüne gitmeye izin vermiyordu 3-4 defa oyun içi pc direk kapandı araştırdım bazı değişikler yaptım ama düşük batarya bildirimi açık olmasına rağmen pc bildirim vermeden kapanıyor o oyundan sonra bu sorunlarda ara sıra devam etmeye başladı kullandığım 3 mod dada performans dengeli ve güç tasarrufu modundan bildirim açık ve 25% ve uyku moduna al olmasına rağmen yine bildirim vermeden kapanıyor pc açtığımda 4-5% şarjda oluyor yani 0% olmuş ve kapatmış

AlperenHD53

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bende bi HP kullanıcısıyım ayarlardan ne zaman sizi uyarmasını istediğinizi ayarlayabiliyorsunuz ama belki tam ekranda oynadığınızdan uyarılar arka planda kalıyordur

Usain

Müdavim
Cezalı
Emektar
Reaksiyon puanı
15,012
Pil zamanla eskir. Normal. Uyarıyı 20'ye 30'a alın.

Niko4

Doçent
Reaksiyon puanı
421
Bende bi HP kullanıcısıyım ayarlardan ne zaman sizi uyarmasını istediğinizi ayarlayabiliyorsunuz ama belki tam ekranda oynadığınızdan uyarılar arka planda kalıyordur
ola bilir oynarken bir anda ekran kararır şarj düşük mü diye bilirim artık demekki bildirim arka planda geliyor ama bazen kendimi oyuna kapdığım zaman bunu hissedemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pil zamanla eskir. Normal. Uyarıyı 20'ye 30'a alın.
hocam 25 ten 35 aldım