Yardım Hp Deskjet ink Adv 2060 K110 kablolu yazıcı kablosuz yapma

Bu konuyu okuyanlar

Strosferus13

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Merhaba,
Başlıkta belirttiğim yazıcıyı kullanıyorum bunu wifi ağına bağlamak kablosuz yapmak istiyorum youtube da birçok çözüm videosu denedim olmadı ip adresi filan giriyorum olmuyorum
Kullandığım modem usb girişi olan Tp link W9970 usb portuna yazıcıdan gelen usb girişini takıyorum olmuyor. Ayrıca modem ayar menüsünden belirtilen 192.168.1.1 usb ayar- yazdırma sunucu bölüme geldiğimde gerekli ayarları yapıyorum tcp/ip adresini kopyalıyorum wifi ağına yazıcıyı ekliyorum fakat Android telefon üzerinden yazıcıyı göremiyorum ip adresi istiyor yazıyorum bulamıyor sorun nedir yardımcı olur musunuz?

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Merhaba,
Başlıkta belirttiğim yazıcıyı kullanıyorum bunu wifi ağına bağlamak kablosuz yapmak istiyorum youtube da birçok çözüm videosu denedim olmadı ip adresi filan giriyorum olmuyorum
Kullandığım modem usb girişi olan Tp link W9970 usb portuna yazıcıdan gelen usb girişini takıyorum olmuyor. Ayrıca modem ayar menüsünden belirtilen 192.168.1.1 usb ayar- yazdırma sunucu bölüme geldiğimde youtube videolarına anlatıldığı gibi bir ekran yok
" Sunucu durumu : online ". Başka bişey yok
Ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
Aynı yazıcı bende de var ben direk bilgisayara bağlıyorum eğer bulursanız bende yapayım.

Strosferus13

Asistan
Reaksiyon puanı
18
Aynı yazıcı bende de var ben direk bilgisayara bağlıyorum eğer bulursanız bende yapayım.
Benim derdim telefon üzerinden yazdırmak, yazıcıyı ağa ekledim yoksa pc ye bağlamadan yazdırıyorum ama yine pc aracılığı ile