Hotmail artık 5gb

gokhans19

Profesör
2 Ağustos 2007
1,632
5
0
hotwf6.jpg

Rastgele bi sitede görmüştüm hemen baktım doğruymuş.Hotmailde mail kutunuzun boyutu artık 5gb.

Eklenti gönderme sınırı düşükken neye yararki veya 2gbnin yüzde kaçını doldurabildikki sanki diyebilirsiniz ama posta kutumun boyutu yetmiyor diyenler için harika bişey.Hotmaile en yakın zamanda gmail tipi bir kullanım kolaylığı bekliyoruz...

Kaynak: http://geccetr.blogspot.com/2007/08/hotmail-artk-5gb.html

Turab Garip

Dekan
Emektar
30 Mayıs 2007
6,892
176
1,243
Bence hiç kullanıcıyı ilgilendiren bir durum değil.
Gereksiz bir atak.. Kötü bir reklam.

Ama P2M için güzel.. :p

gokhans19

Profesör
2 Ağustos 2007
1,632
5
0
Elmacik dedi ki:
Bence hiç kullanıcıyı ilgilendiren bir durum değil.
Gereksiz bir atak.. Kötü bir reklam.

Ama P2M için güzel.. :p
Evet isterse 25gb yapsın bize bi katkısı olmazki.Biz mail kutumuzun 10mbsini bile dolduramıyoruz onun yerine eklenti gönderme sınırını yükseltseler veya kullanılış ve görünüşü düzeltseler daha iyi olur.Hotmailin mail kutusu çok kullanışsız..

MSDN

Profesör
2 Haziran 2007
2,764
22
0
bana mail yaıo yetmez buda 2 gb dı doldurmuştum ben zaten artık bunuds doldururum :p

Sheythun

Asistan
30 Nisan 2006
342
20
0
@Rastgele bi sitede görmüştüm hemen baktım doğruymuş

şaka mı?? :D shiftdelete'de yayınladık ya bunu 2 hafta önce mi ne ... :D

gokhans19

Profesör
2 Ağustos 2007
1,632
5
0
Burak Barbak dedi ki:
@Rastgele bi sitede görmüştüm hemen baktım doğruymuş

şaka mı?? :D shiftdelete'de yayınladık ya bunu 2 hafta önce mi ne ... :D
Ama ben SDNde görmedim ve yeni haberim oldu.Yani yeni gözüme ilişti nihahahhaha :D

gokhans19

Profesör
2 Ağustos 2007
1,632
5
0
better dedi ki:
ohaa, gmail'i fazlasıyla sollucak demek
Her ne kadar 5gb olsada gmailin mail kutusu hem şekliyle hemde kullanılışıyla hotmaili geçiyor.Gmailde 3gb yetmiyomu daha yüzde birini dolduramıyoz..

AdRaMiTi

Öğrenci
19 Ağustos 2007
31
0
6
better dedi ki:
ohaa, gmail'i fazlasıyla sollucak demek

İsTeRSe 20 GB OLSuN GMaİLDeN ŞaŞMaM ^^ GeReK KuLLaNıM KoLaYLıGıYLa GeReK SuNDuĞu HiZMeTLeRLe HoTMaİL GooGLe'ıN ELiNe Su DöKeMeZ ;) İLK ÇıKTıĞıNDaN BeRi GMaİL KuLLaNıYoRuM Ve CoK'Da MeMNuNuM .

Ahmethz

Rektör
Emektar
7 Eylül 2006
12,440
398
263
gokhans19 dedi ki:
bmwm6 dedi ki:
Nasıl denedin oldu.Mesaj kutuna girip bugünü tıklayınca orda 5gb olduğu yazıyor.Sen neyi denedinde oldu anlamadım..
hotmail klasik sürümde (live) gözükmüyor, tam sürümü deneyin sekmesine basınca pek fark olmasa da değişiyor ve 5gb yazısı gözüküyor.