Hoşlandığım kızın sevgilisi var mı?

Bu konuyu okuyanlar

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Önceli̇kle merhaba

Ben 7 yildir bi̇r kizdan hoşlaniyorum. Şuan orta okula gi̇di̇yoruz orta 4.Sinifa . İlk okulda 1 den 4 ncü sinifa kadar ayni siniftaydik.

Kiza 3. Ve 4. Sinifta baya bi̇r rezi̇lli̇ği̇m oldu . Tembeldi̇m i̇lk okulda.Ama şi̇mdi̇ ne çalişkanim nede tembel bende bi̇lmi̇yorum artik. Öz güveni̇ çok az olan bi̇ri̇si̇yi̇m ve o kizdan utaniyorum

Ama sevgi̇li̇si̇ varmi yokmu şi̇mdi̇ bi̇lmi̇yorum 3 tane varmiş ayrilmiş 3'ünden şi̇mdi̇ varmi yokmu bi̇lmi̇yorum yoksa onunla şi̇mdi̇li̇k kanka olmak ve i̇leri̇de sevgi̇li̇ olmak i̇sti̇yorum. Ve hoşlandiğim kiz i̇le 7. Ve 8. Sinifta beri̇ sürekli̇ bi̇rbi̇ri̇mi̇z i̇le göz temasi kuruyoruz.Doğal bi̇r şey demeyi̇n

Bi̇zi̇m aramizdaki̇ göz temasi doğal deği̇l karşilikli bi̇rbi̇ri̇mi̇z i̇le göz temasi kuruyoruz ben bakmasam o bakiyo o bakmasa ben bakiyom . Çoğunlukla karşilikli bakişiyoruz.Kizin evi̇ evi̇mi̇n arka tarafinda bi̇r mahallede.

Si̇zce hoşlandiğim kizin hala sevgi̇li̇si̇ varmidir?

Ne yapmaliyim?

Son düzenleyen moderatör:

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Biz nerden bilelim ? Heyecanlanma,güzel bir sohbet başlat o arada sor :D

Mucahitt

Asistan
Reaksiyon puanı
106
Öncelikle sabretmelisin kardeşim, kendini bildiğin kadar karşındaki kişiyide tanıman ve bilmen lazım aynı şekilde sana şans verirse sende onu tanırsın, dilersen biyere davet et , dilersen kafe, yada düzgün biryere davet et konuş gerçekleri söyle, herzaman dürüst yol yalan atma, knk olman bile sonradan sevgili olmana işarettir, bu seni geciktirir, sana sen knk oldugunu farzet birini sever gelir söyler sonra sen sıkılırsın konuşmazsın, onu sevdiğini söylersin, bence benim dediğim taktiği uygularsan senin için bir tecrübede olacakdır. başarılar dilerim kardeşim..

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Kızın sana karşı bir şeyler hissettiğini söylüyorsun ve bunun yanında o yaşında 3 farklı sevgilisi olduğunu.

Buradan anlaşılan son derece sosyal bir kızı sevmişsin. Eğer kız sana karşı bir şeyler hissetse çoktan sana açılmaz mıydı?

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Kızın sana karşı bir şeyler hissettiğini söylüyorsun ve bunun yanında o yaşında 3 farklı sevgilisi olduğunu.

Buradan anlaşılan son derece sosyal bir kızı sevmişsin. Eğer kız sana karşı bir şeyler hissetse çoktan sana açılmaz mıydı?

Bir yere kadar haklısınız fakat işler her zaman öyle yürümüyor.

Evet kız sevseydi muhtemelen bir şekilde belli ederdi ve evet muhtemelen bu arkadaşımızdan hoşlanmıyor fakat bence kesinleşmeden peşini bırakmamalı.

Teklif edip kız açıkça reddetmedikçe vazgeçme.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için pazartesi günü şansımı denicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Administraktör kardeşim,zaten sorun o seviyosa açılamıyor bende öyleyim ve kız 3 sevgilisinden de ayrıldı sıralıydı yani 3üne irden sevgili nsıl olabilir kızın şu an bildiğim kadarı ile sevgilisi yok.

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Teşekkürler arkadaşlar tavsiyeleriniz için pazartesi günü şansımı denicem
Mesaj otomatik birleştirildi:

Administraktör kardeşim,zaten sorun o seviyosa açılamıyor bende öyleyim ve kız 3 sevgilisinden de ayrıldı sıralıydı yani 3üne irden sevgili nsıl olabilir kızın şu an bildiğim kadarı ile sevgilisi yok.
Aynanda 3 tane erkek arkadaşı varmış gibi sapık bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum. Ben diyeceğimi dedim. Kız sana karşı bir şeyler besleseydi diğer erkek arkadaşlarına açıldığı gibi sanalda açılırdı.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Aynanda 3 tane erkek arkadaşı varmış gibi sapık bir cümle kurduğumu hatırlamıyorum. Ben diyeceğimi dedim. Kız sana karşı bir şeyler besleseydi diğer erkek arkadaşlarına açıldığı gibi sanalda açılırdı.

kardeş araştirdim ve buldum kizin sevgi̇li̇si̇ varmiş. ama yani̇ kizin sevdi̇ği̇ ki̇şi̇de bi̇raz..... ne bi̇li̇m......serseri̇ gi̇bi̇ ağzinda full küfür. ben temi̇z ve i̇yi̇ bi̇ri̇yi̇m beni̇ seçebi̇li̇rdi̇.ama i̇ki̇si̇ bi̇rbi̇ri̇ni̇ sevi̇yor. yapabi̇li̇cek bi̇r şey yok kiz kendi̇ yolunu seçti̇ açik ve net söyli̇yi̇m kiz bok yolunda gi̇di̇yor açiği ve neti̇ bu. arkadşlar hepi̇ni̇ze teşekkür ederi̇m bana verdi̇ği̇ni̇z cevaplar i̇çi̇n çok sağ olun kiz yanliş ki̇şi̇ i̇le kendi̇ yolunu çi̇zmi̇ş bi̇le yapicak bi̇rşey yok allah büyüktür önümüze daha nasil kismetleri̇n çikicağini bi̇lmi̇yoruz bi̇lemi̇yoruz. allah ki̇mi̇ ki̇me nasi̇p görürse bu i̇ş olur. hepi̇ni̇ze tekrardan teşekkür edi̇yorum forum sayfama cevaplar yazdiğiniz,tavsi̇yeler verdi̇ği̇ni̇z i̇çi̇n kafam şuan çok rahat

i̇yi̇ akşamlar

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23

Evet açılırdı ama genelde erkekler ilk adımı atar yani demek istediğim o bana değil ben ona açılmalıydım o zaman

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Evet açılırdı ama genelde erkekler ilk adımı atar yani demek istediğim o bana değil ben ona açılmalıydım o zaman
Öncelikle biz ne seni tanıyoruz nede bir şeyler beslediğin kızı. Dolayısı ile buraya yazdıklarımızı çokta ciddiye alma. Bence her ikinizde tanıyan arkadaşlarından yardım alman senin için daha sağlıklı olur.

Konuyu tam hatırlamıyorum ancak şunu unutma kızlarda insan ve onlarda senin hissettiklerini hissediyor.

Genellikle ben sana karşı bir şeyler hissediyorum demeselerde gelirler sarılıp hep yanımda olmanı istiyorum derler yada sinamaya çağırıp bazı şeylerden bahsedebilirler. Bu konuda ne yapacakları tamamen onların yaratıcılığınada kalsada girişken biri hiçbir zaman bir şeyler beslediğim biri gelsin bana bir adım atsın diye beklemez.

Tabi hepimizin çevresi ve yaşı farklı. Bizim buraya yazdıklarımız kendi deneyimlerimiz sonucu edindiğimiz tecrübeler. Sen iyisimi yukarıdada dediğim gibi arkadaşlarından yardım al.

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Öncelikle biz ne seni tanıyoruz nede bir şeyler beslediğin kızı. Dolayısı ile buraya yazdıklarımızı çokta ciddiye alma. Bence her ikinizde tanıyan arkadaşlarından yardım alman senin için daha sağlıklı olur.

Konuyu tam hatırlamıyorum ancak şunu unutma kızlarda insan ve onlarda senin hissettiklerini hissediyor.

Genellikle ben sana karşı bir şeyler hissediyorum demeselerde gelirler sarılıp hep yanımda olmanı istiyorum derler yada sinamaya çağırıp bazı şeylerden bahsedebilirler. Bu konuda ne yapacakları tamamen onların yaratıcılığınada kalsada girişken biri hiçbir zaman bir şeyler beslediğim biri gelsin bana bir adım atsın diye beklemez.

Tabi hepimizin çevresi ve yaşı farklı. Bizim buraya yazdıklarımız kendi deneyimlerimiz sonucu edindiğimiz tecrübeler. Sen iyisimi yukarıdada dediğim gibi arkadaşlarından yardım al.

Oki sir

emreozdogan

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Kızla iletişim kurmaya çalış, numarasını al veya IG'den yaz ortak yönlerinizi keşfedin. Arkadaş gibi ol ama aynı zamanda arkadaştan fazlası olarak konuştuğunu belli et. En önemlisi de kafanda onunla ilgili kurduğun hayallerin gerçek olmadığını unutma. Sana baktı diye kafanda teoriler üretmekten kaçın. Tabi bunları yaparken bu kadar çok bağlanma ilerde üzülebilirsin. Hayat kısa :) Aşık olun, heyecan yaşayın, gülümseyin, deneyiminiz olsun. Yaptığın hatalardan ders çıkarmaya bırak. Her şey gönlünce olsun kanka ;)

TUZAK GAMES

Öğrenci
Reaksiyon puanı
23
Kızla iletişim kurmaya çalış, numarasını al veya IG'den yaz ortak yönlerinizi keşfedin. Arkadaş gibi ol ama aynı zamanda arkadaştan fazlası olarak konuştuğunu belli et. En önemlisi de kafanda onunla ilgili kurduğun hayallerin gerçek olmadığını unutma. Sana baktı diye kafanda teoriler üretmekten kaçın. Tabi bunları yaparken bu kadar çok bağlanma ilerde üzülebilirsin. Hayat kısa :) Aşık olun, heyecan yaşayın, gülümseyin, deneyiminiz olsun. Yaptığın hatalardan ders çıkarmaya bırak. Her şey gönlünce olsun kanka ;)

Eyw