Hoş Geldiniz Yazısında Kalıyor

Bu konuyu okuyanlar

fmdelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bilgisayarımı açtığımda MSI’ın boot menüsünü bile görmeden noktalar dönerek hoş geldiniz yazısına atıyor ve burda kalıyor, hiçbir şekilde masaüstüne atmıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Ekli dosyalar

• F0E99B6D-59C8-4A7E-97E6-F66238810060.jpeg
    F0E99B6D-59C8-4A7E-97E6-F66238810060.jpeg
    36.4 KB · Görüntüleme: 378

TheSev7NYT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
bunu bende yaşadım 2 yıl önce artık windows 7 deyim vga kablosunu çıkartıp kasadan tuş u bas kapat yani sonra vga yı tekrar tak aç sana bi eran gelecek gelişmiş +bu bilgisayarı sıfırla+tüm dosyaları sil+tüm sürücüleri sil diyip format at düzelir başka yolu yok

fmdelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bunu bende yaşadım 2 yıl önce artık windows 7 deyim vga kablosunu çıkartıp kasadan tuş u bas kapat yani sonra vga yı tekrar tak aç sana bi eran gelecek gelişmiş +bu bilgisayarı sıfırla+tüm dosyaları sil+tüm sürücüleri sil diyip format at düzelir başka yolu yok
Anlamadım hocam, VGA ne oluyor?

fmdelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
bu oluyor kasaya bağlı olan vga yı çek monitörde kalsınEkli dosyayı görüntüle 149099
VGA’nın bu olduğunu biliyorum da 2021’deyiz VGA monitör mü kaldı ya? :D Display Port kullanıyorum ben ama bununla ne alakası var çözemedim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

"Hoş bulduk" demeni bekliyor. :D

Komik olmayan şakam bir yana, güvenli modda başlatmayı deneyin.

Denedim efendim ama güvenli modda başlatamıyorum. Sorun gider ekranında hangi seçeneğe bassam direkt bilgisayar kapanıyor.

TheSev7NYT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
VGA’nın bu olduğunu biliyorum da 2021’deyiz VGA monitör mü kaldı ya? :D Display Port kullanıyorum ben ama bununla ne alakası var çözemedim.
ozaman doğru dürüs söyle vga monitör kaldımı diyo asıl vga lı monitör olur çok fazla kulllanılıyor sen hayırdır ben geri kalanını bilmiyorum daha fazla yardımcı olamam

TheSev7NYT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Teşekkür ederim.
ya bide kasayı arkadan kapatarak dene vga olmasın belki o ekrana tekrar atar atmasa tekrar kapat tekrar aç dene başka çare olarak usb ye windows 10 atıp delete tuşuna basarak boot menüsünden usb yi seçmeniz arkadaşlarınız varsa belki sorun usb vardır pc den atarlar ama en az 8 gb olması lazım usb nin

fmdelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
ya bide kasayı arkadan kapatarak dene vga olmasın belki o ekrana tekrar atar atmasa tekrar kapat tekrar aç dene başka çare olarak usb ye windows 10 atıp delete tuşuna basarak boot menüsünden usb yi seçmeniz arkadaşlarınız varsa belki sorun usb vardır pc den atarlar ama en az 8 gb olması lazım usb nin
Maalesef efendim MSI bios ve boot menüsü ekranı bile çıkmadan direkt hoş geldiniz yazısına atıyor ve burada takılı kalıyor. Hiçbir türlü bios ve boot menüsüne giremiyorum.

TheSev7NYT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
73
Maalesef efendim MSI bios ve boot menüsü ekranı bile çıkmadan direkt hoş geldiniz yazısına atıyor ve burada takılı kalıyor. Hiçbir türlü bios ve boot menüsüne giremiyorum.
pc açılırken delete tuşlarına taramalı şekilde bas açılır

fmdelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Maalesef, tekrar denedim ama olmuyor.

fmdelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayır, hiçbir şey işe yaramıyor. Bilgisayar teknik destekçiye götürmeyi düşünüyorum. Yarın yasak var ama açık olur mu acaba?

Spywarex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Hayır, hiçbir şey işe yaramıyor. Bilgisayar teknik destekçiye götürmeyi düşünüyorum. Yarın yasak var ama açık olur mu acaba?

Tek tuşla çözülen hatadan 200-300 tl koparma aşamasına geldiysek hayırlı uğurlu olsun. Yakınlarda bilgisayar varsa temiz kurulum usbsi hazırlayın.

fmdelisi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Tek tuşla çözülen hatadan 200-300 tl koparma aşamasına geldiysek hayırlı uğurlu olsun. Yakınlarda bilgisayar varsa temiz kurulum usbsi hazırlayın.
Yarın usb’yi hazırlayıp deneyeceğim. Konuyu hortlatırım. Teşekkürler.

Bu arada ben de bilgisayar programcılığı okuyorum, eğer dgs yapamazsam mesleğim tek tuşla 200-300 TL koparmak olabilir. ?

Spywarex

Öğrenci
Reaksiyon puanı
36
Yarın usb’yi hazırlayıp deneyeceğim. Konuyu hortlatırım. Teşekkürler.

Bu arada ben de bilgisayar programcılığı okuyorum, eğer dgs yapamazsam mesleğim tek tuşla 200-300 TL koparmak olabilir. ?

Hocam bana kalsa kurtulun Windows'tan diyeceğim ama, bilgisayar programcılığı da okuyormuşsunuz ne güzel. Kendi kararınız saygı duyarım.