Rehber Hopi Steam 10 Tl Kod Alma

Bu konuyu okuyanlar

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
En az 300 puan mı ne lazımmış denedim öyle birşey diyordu. 5 paracık atacaktım öyle dedi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sınır 10 paracık ya hani 10 paracığı kullandıktan sonra yine biriktirebiliyor muyuz?

Benim kodumu giriş yaparkenki ''Davet Kodu'' yerine yazar mısınız? Kod: HJCPMVY
her ay sıfırlanıyo galiba davet etme barı 2 günü kaldı sıfırlanıcak yine glb eskiden 10 puan değildi bu arada 20 , 15 , 10 diye düşürmüşler davet etmeyi

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
her ay sıfırlanıyo galiba davet etme barı 2 günü kaldı sıfırlanıcak yine glb eskiden 10 puan değildi bu arada 20 , 15 , 10 diye düşürmüşler davet etmeyi
Hımm teşekkürler. Peki yeni bir hesap açarsan benim kodumu girer misin? Kod: HJCPMVY

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Hımm teşekkürler. Peki yeni bir hesap açarsan benim kodumu girer misin? Kod: HJCPMVY
Ben 2 telefodan yaptım ikiside başka kodlarla aktif edildi ben şuan sadece davet ederek puan alabilirim.Kod giremem kayıt olurken girmiştim çünkü.

Kadir-Forum

Asistan
Reaksiyon puanı
56
Ben 2 telefodan yaptım ikiside başka kodlarla aktif edildi ben şuan sadece davet ederek puan alabilirim.Kod giremem kayıt olurken girmiştim çünkü.
Tamam. Peki paracık atma kısmında hediye paracık mı atılıyor normal paracık mı, ben atmaya çalıştığımda en az 300,00 paracık lazım gibi bir şey demişti.

RobinT

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
68
Benim kodlarım 3CC732H ve AP6R6JN 31 mayısdan sonra davet etme barı sıfırlanıcak bu iki kodu kullanırsanız sevinirim

Tamam. Peki paracık atma kısmında hediye paracık mı atılıyor normal paracık mı, ben atmaya çalıştığımda en az 300,00 paracık lazım gibi bir şey demişti.
Puan atmayı hiç denemedim bu arada paracık kazanmanın sınırı 10 puan değil davet etmeden kazanılan puanın sınırı 10 cipslerden , içeceklerden veya alışverişlerinizden de para kazanabiliyorsunuz davet etmeden bedava puan kazanılıyo diye düşürmüşlerdir büyük ihtimalle.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
ZTYZEJQ arkadaşlar bu kodla hopiyi kullanabilirsiniz