Hoperlörü devre dışı bıraktım, ne yaptıysam geri alamadım :(

Bu konuyu okuyanlar

erymtlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Windows 8 kullanıyorum, bilgisayar Lenovo G50 ve hoperlör sürücüsü de Logitech Cordless Device (yanılmıyorsam) çünkü aygıt yöneticisinde hata vermiş olarak gözüken (sarı ünlem işaretli) tek sürücü bu, yanlışlıkla hoperlörü devre dışı bıraktım ve ne yaptıysam geri alamadım bunu, yardım edin, ne yapmalıyım? :(

GCN

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Denetim masası - Donanım ve ses - Ses ve ilgili hoparlör simgesine sağ tıkla varsayılan olarak ayarla. Başkada aklıma bir şey gelmiyor çok kısır bir soru sormuşsun.

barox

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostum merhaba, sen ses sürücüsünü bir güncelle istersen. Notebook bilgisayarın altında tam modeli vardır. Onu Lenovonun sitesinde arattır ve ses sürücüsünü indir ve yükle tekrar. Düzelmesi gerek

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
sistem geri yükleme yap

misty rosetta

Profesör
Reaksiyon puanı
1,369
Arkadaşlar Windows 8 kullanıyorum, bilgisayar Lenovo G50 ve hoperlör sürücüsü de Logitech Cordless Device (yanılmıyorsam) çünkü aygıt yöneticisinde hata vermiş olarak gözüken (sarı ünlem işaretli) tek sürücü bu, yanlışlıkla hoperlörü devre dışı bıraktım ve ne yaptıysam geri alamadım bunu, yardım edin, ne yapmalıyım? :(
kayıttan yürütme aygıtlarından devre dışı ettiysen boş bir yere sağ tıklayıp devre dışı bırakılmış aygıtları göster kısmına bir tik at. Microsoft windows'un tüm özelliklerini kapalı tutuyor.
67666