Hoparlör cızırtılı gibi ne yapmalıyım?

Bu konuyu okuyanlar

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
Bilenler bilir ben 2.el s9 plus telefon aldım. Çevremde hiç kullanan da yok. Kıyaslama da yapamıyorum. Son sese açtığımda ahizeden gelen hoparlör de sanki cızırtı var gibi Dolby atmos'u açınca biraz daha artıyor. Daha çok ahizedeki hoparlör ün yüksek seste oluşturduğu cızırtı gibi duruyor. Kullanan arkadaşlar bir şarkı açıp yorumda şarkıyı belirtir ise bir kıyaslama yapabilir miyiz? Sesi 2 3 seviye indirince cızırtı kayboluyor

EDeBiYaTSıZ

Asistan
Reaksiyon puanı
127
Bilenler bilir ben 2.el s9 plus telefon aldım. Çevremde hiç kullanan da yok. Kıyaslama da yapamıyorum. Son sese açtığımda ahizeden gelen hoparlör de sanki cızırtı var gibi Dolby atmos'u açınca biraz daha artıyor. Daha çok ahizedeki hoparlör ün yüksek seste oluşturduğu cızırtı gibi duruyor. Kullanan arkadaşlar bir şarkı açıp yorumda şarkıyı belirtir ise bir kıyaslama yapabilir miyiz? Sesi 2 3 seviye indirince cızırtı kayboluyor
Tam Bi Bilgim Yok Ama Baslı bir müzik dinlersen ve sesi son dereceye açarsan bi ihtimal olabilir veya bir telefoncuya gösterebilirsin

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Eğer konuşmaları kaydetme programı indirmişsen ondan kaynaklanıyor olabilir. Bunu daha ben yapmıştım, cızırtı başgösterdi, kaldırınca gitti.