🔥 Öne Çıkan Konular

Honor modellerine büyük güncelleme geliyor!

Bu konuyu okuyanlar

KaanArli

Asistan
Katılım
26 Aralık 2016
Mesajlar
199
Reaksiyon puanı
144
Puanları
43
Ülkemizde satışa çıkan Honor markasında çok büyük bir yazılımsal yenilik kullanıma sunuldu. Şirketin ürettiği modellerinde yer alan EMUI arayüzü için 8.0 güncellemesi dağıtıldı.

Honor 9 Lite inceleme
Honor modellerine EMUI 8.0 güncellemesi geldi
Emotion UI adıyla geliştirilen ve kullanıcılar arasında ise EMUI olarak bilinen arayüz için 8.0 güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme, arayüz bazında ve kullanıcı deneyimi noktasında çok büyük yenilikler içeriyor.

huawei-emui-8-home-w782.jpg


2 Mayıs'tan itibaren kullanıma sunulan güncelleme kademeli olarak dağıtılıyor. Uygulama simgelerinden hızlı kısayol menüleri özelliği ile bir uygulamadaki belirli özelliklere erişmenizi sağlayan kısayol menülerini kullanıma sokmak için uygulama simgesine basılı tutup, kısayol menüsünden uygulamayı seçmek yeterli. İstenirse, açılan menüden istenen özellik ekranda yeni bir kısayol olarak da kullanılabiliyor.

Yeni dolaşım kutusu ile ana ekrana yeni eklenen kısayolu ile yeni dolaşım kutusu, ekranın herhangi bir noktasında kullanılabiliyor. Böylece dolaşım ve diğer işlemler kolayca yapılıyor.

Güncellenen Ayarlar menüsü ve Telefon Yöneticisi özelliği, ayarlar menüsü yeniden tasarlanarak daha sade ve sezgisel bir hâle getirildi. Güncellenen Telefon Yöneticisi, kullanım kalıplarına göre sistemi otomatik olarak iyileştiriyor ve telefonun her zaman performansının zirvesinde kalmasını sağlıyor.

Fotoğraflar içinde çöp kutusu ise kazayla silinen fotoğraf ve videoları geri getirmek artık mümkün. Artık yeni arayüzdeki Fotoğraflar içinde, silinen fotoğraf ve videoları 30 gün boyunca saklayan bir çöp kutusu da mevcut.

İki Bluetooth cihaza kadar bağlan özelliği, mobil deneyimi ve eğlenceyi artırmak için, Honor akıllı telefonlar artık aynı anda iki Bluetooth cihazına bağlanabiliyor.

:: Hangi arayüzü kullanıyorsunuz?
 

Death Mark

Guru
Emektar
Katılım
16 Ocak 2017
Mesajlar
23,522
Reaksiyon puanı
15,373
Puanları
113
4.0.2'de çakılı kaldı telefonum.
 

UmutYsnAyd

Öğrenci
Katılım
3 Mayıs 2018
Mesajlar
0
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
18
Honor 8 lite kullanıyorum ama hala oreo gelmedi nedenini bilmiyorum söylermisiniz
 

Son mesajlar

Üst