Honor Band 6 - Her Duruma Uygun Şık Renkler!

Bu konuyu okuyanlar

yigityanik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
HONOR-Band-6---Her-Duruma-Uygun-Şık-Renkler

"Göktaşı Siyahı", "Kumtaşı Grisi" ve "Mercan Pembesi" isimli üç ayrı renk seçeneğiyle üretilen HONOR Band 6, her türlü kombin ile uyum içerisinde olur. Çıkarılabilir yapıya sahip kordonu sayesinde bilekliğinizin kordonunu resmi veya üçüncü parti ürünlerle değiştirebilirsiniz.

yusufisacakirogluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
renkler güzel ama honor alıcaktım xiaomi tarafına yöneldim daha güzel daha şık ve dağa çok kordon seçenekleri var öneririm

OzkanK.

Rektör
Reaksiyon puanı
13,059
renkler güzel ama honor alıcaktım xiaomi tarafına yöneldim daha güzel daha şık ve dağa çok kordon seçenekleri var öneririm

Xiaomi tarafında bu tarz diktörtgen akıllı saate yakın bir ürün yok ama.

Xiaomi ürünleri daha ince ve direk band görünümlü oluyor. ( Ben pek beğenmiyorum o tipleri açıkçası. )

Honor değilde Huawei Band 6 veya Huawei Watch fit daha güzel ürünler bence. ( Tabii fiyat olarak daha pahalı bunlar 500 ve 699 TL bandındalar. )

yusufisacakirogluu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Xiaomi tarafında bu tarz diktörtgen akıllı saate yakın bir ürün yok ama.

Xiaomi ürünleri daha ince ve direk band görünümlü oluyor. ( Ben pek beğenmiyorum o tipleri açıkçası. )

Honor değilde Huawei Band 6 veya Huawei Watch fit daha güzel ürünler bence. ( Tabii fiyat olarak daha pahalı bunlar 500 ve 699 TL bandındalar. )
bileklik tarzı biraz sıkıyor insanı bir zaman sonra ama en azında mi band serisi bileklik formunu koruyor
diğer bileklikler saate kayıyor isimleri bileklik sadece şahsen 700 lira bilekliğe vereceğime biraz daha sıkarım kendimi applle watch alırım 2. el