Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Bu konuyu okuyanlar

Gezenömerfaruk_14

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Abi rengi acayip güzel, sonsuz ekran yapısıda güzel ,ama neden çentiği koydunuz?

Omer Koc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10 Kamerasını iyi olması benim Kullandiğim telefonun ise kamera performasını hic begenmiyorum ayrıca benim telefonuma göre honor 10'un işlemcisi ve donanımıyla çok iyi bir telefon olduğunu düşünüyorum.

Masterfa11

Asistan
Reaksiyon puanı
66
En beğendiğim özelliği kamerasının mükemmel olması. Benim telefonumdaki en sevmediğim özellik ise bataryasının aşırı düşük olması. Ayrıca iki telefonun da en sevmediğim özelliği suya ve toza karşı dayanıklılığı olmaması. Yıl olmuş 2019

murat25

Asistan
Reaksiyon puanı
4
bir eksiklik dışında telefonu beğendim.yeni model de microsd kart girişi neden olmadığını söyleyebilir misiniz? ya da neden böyle bir karar alındı?

Darkdante

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sevmediğim bir özelliğini yok hepsi çok iyi ama favorim 24 MP lik kamerası

Naber0

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Uygun fiyata yüksek performans. Kirin970+yapay zeka+gpu turbo+çok hoş olan phontom renk. Ayrıyetten 2500 lira olcağı söyleniyor. Gerçek fp bu olur kamera kısmında

Mahmut Yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
En sevdiğim özelliği bir telefon da olacak güncel uygulama ve performans ın cihazda bulunur olması

Salihfurkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Gerçekten 24+16 arka 24 ön olması çok iyi diğer telefonlarda görmediğimiz kamara özellikleri.

TncKs

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi telefonumun (Sony Xperia XZ) en sevmediğim özellikleri; çerçeveli tasarım, plastik kasa, fazla ısınması ve yetersiz performans. Honor 10 ise çerçevesiz ve küçük çentikli ekran tasarımı yanında üst düzey malzeme kalitesi ve amiral gemisi standartlarında performansı, fiyatlandırma olarak orta-üst sekment aralığında sunarak yediden yetmişe herkesin kalbini çalmayı başarmış; keza bu yönüyle benim de beğenimi ve takdirimi kazanmış bir telefondur.

Ardaburc0322

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam tersi yapalim honor 10 da en sevmedigim özellik OIS e sahip olmamasi benimkisinin OIS e sahip olmasi :)

ramazan acar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
huawei sar degerleri diger telefon markalarininkine gore cok yuksek sebebi nedir

Lazzemre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Auro renk geçişleri renksiz hayatıma renk katmalı..?

Gokay.grcml

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kendi telefonum huawei mate 10 lite. Honor 10 un kamerasını kullanmadan bilemem ama kendi telefonumda ciddi manada sıkıntı yaşıyorum neden bilmiyorum ama telefonuma ısınmış değilim. Kamerasının tatmin etmemesi, oyun performansının yetmemesi, arayüzünü sevmemem ve parmak izi okuyucunun önde olmaması ama honor 10 da hepsi var işte honor 10 da sevdiğim özelliği bu benim sevdiğim özellikleride bir telefonda birleştirmesi

G. Eren

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Şu anda kullandığım telefonda en sevmediğim özellik gece veya iç çekimlerde kamerasının kumlaması
Honor 10' da da en sevdiğim özellik tasarım ve renk oldu. Bayramınız Kutlu Olsun

Yusuf imre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ark tasarımın özgün olması honor ve aı camer özelliğinin belirtilmesi müthiş

selcukerol

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,
Portre modu her iki kamerada da (ön ve arka) var mı?
Yapay zeka portre modunda ne derece etkili? Mesela yüzümüzün yanlarında arka plandaki nesneler de net çıkıyor mu? Ya da bu sorun çok sık yaşanıyor mu?
Kaç yıl güncelleme vereceksiniz? Iki sonraki android güncellemesini verecek misiniz?
Servis ağınız türkiyede ne seviyede? Telefonda bir arıza olduğunda korkmamız gerekecek mi?
Resmi sitenizde telefonla çekilmiş fotoğraflar göremedim -eğer yoksa- ekler misiniz?
Türkiye resmi twitter sayfanız var mı? Onaylı profil yok, sitenin yönlendirdiği profil global sayfa.

Hasan. Krtx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10un en sevdiğim özelliği marka takintisi insanlarin bile ilgisini çekmesi huawei birçok ürünu dunyanin pek cok yerinde satilmakta insanlarin hala marka takintisindan dolayı huawein hala hak ettigi piyasaya olmadigibi ve honir 10 sayesinde hak ettiği tüm övgüleri kazanacagini biliyorum. Başarılar honor 10 başarılır huawei

Furkand40

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu anda kullanmakta olduğum telefon Samsung galaxy note fe cihazda beğenmediğim özellik kamerası Honor 10 da beğendiğim özellik ise işlemcisi ve kamerası şimdi piyasaya daha iyi markalar ürün çıkarırken neden Honor 10u tercih etmeliyim bunu merak ediyorum iyi günler.

Mekk29

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tek eksisi bataryası olabilir, pil optimizasyon sıkıntısı yoksa gayet güzel bir cihaz.

Bay1890

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
24 mp yapay zeka ile desteklenmiş kamerası mükemmel birşey çok iyi fotoğraflar çekeceğine inanıyorum şuanda kullandığım telefonun kamerası berbat

eem06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Yapay zeka ,mükemmel donanım ve estetik tasarımın buluşması HONOR 10 "Piyasanın 10 Numarası"

Ozan Kıvrak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Honor 10'un arka tarafını çok beğendim. Arayüzünü, yazılımını bilmiyorum ama yapay zekanın olması beni aşırı derecede etkiledi. Kamerada yapay zeka desteği olduğu için üst segmet telefonlarla yarışır gibi geliyor. Bence telefonun en güzel yanı arka kamera yerleştirmesi olmuş. Bazı markalar gibi iphone x den alıp aynı şekilde yerleştirilmemiş. Tekrar söylüyorum arka tarafı süper olmuş.

Salim#24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba ben vodafone smart 6 kullanıyorum ve bataryasından hiç memnun değilim batarya çok hızlı boşalıyor ve yavaş doluyor.Honor 10'un batarya kapasitesi ve honor super şarj teknolojisini çok seviyorum.

Osman_Karatepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Honor 10’da sevdiğim özellikleri:
-5.84 inch ekranının olmasına rağmen ekran gövde oranı sayesinde bunu hissettirmemesi.
-Çok iyi bir ekran gövde oranına sahip olması
-Özgün tasarım
-Hızlı şarj özelliği
-Bataryasının kapasitesinin yoğun kullanımda bile 1 günü çıkartabilecek kapasitede olması.
Kendi kullandığım (İPhone 7) telefonda sevmediğim özellikler:
-4.7 inch’lik bir ekrana sahip olması.
-Çok kötü olan ekran gövde oranı
-İPhone 6’dan beri değişmeyen eski tasarımı
-Yavaş şarj olması
-1 günü çıkaramayan bataryası

İlhan.arif

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonumun aşırı kasmasından nefret ediyorum , Honor 10’un en sevdiğim özelliği Kirin 970 işlemcisi ve AI kamera

ali_baykut

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
honor markası ilerleyen yıllarda daha fazla insana hitap etmek için küçük çaplı telefon üreticilerini satın almayı düşünür mü?

Bekirenesakmil

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Fiyat performans olarak en iyi cihazlardan biri. İnsanları anlamiyorum. Aynı kaliteye neden çok yüksek meblalar veriyorlar. Honor 10 ??