Honor 10'un En Sevdiğin Özelliğini Yaz, Hediyeyi Kap!

Bu konuyu okuyanlar

sevbanbag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kirin 970 işlemcisi snapdragon 945 ile yarışabilir seviyede mi onun haricinde renk seçenekleri ile piyasaya farklı bir tasarım getirdiniz bu farklılıkların devamı gelecek mi özellikle tasarım konusunda önümüzdeki dönem için piyasanın belirleyicisi olan bir tasarım anlayışı getirecek misiniz

KNMX

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,747
Şu an telefonum nokia 2330c-2 , tek sorunu arka kapağındaki yumuşak plastiğin soyulması.
Sevdiğim özelliği , sevmediğim özelliğinin olmaması.

berkay63300

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
4000 tl bandındaki tüm telefonlarla kıyaslama yaptım şahsen. Parmak izini okuma hızı belirgin derecede hızlı ve parmağın terrrtemiz olmasına gerek yok canavar gibi algılıyor ıslak-tozlu. Hatta bir ara acaba tüm parmakları mı okuyor diye eşime ve arkadaşlarıma deneme yaptırdım o derece :) parmak izi okuması müthiş.

ssupermufi34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ELİME GEÇSE SEVİCEMDE UZAKDAN BAKIYORUM VE AKILLI OLMASINI VE FİYAT PERFORMANSI MÜTHİŞ

---- Mesajlar birleştirildi ----

ELİME GEÇSE SEVİCEMDE UZAKDAN BAKIYORUM VE AKILLI OLMASINI VE FİYAT PERFORMANSI MÜTHİŞ

Son düzenleme:

aydın23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkasındaki ışık kırılmalarıyla kendini piyasadaki bir çok telefondan ayırıyor. Çok daha farklı albenisi olan AI kameralı hızlı ve pratik ve şık