Holochain (HOT) nedir?

Bu konuyu okuyanlar

BatinY

Bâtın
Yönetici
Moderatör
164291.jpg


HOLOCHAİN (HOT) NEDİR?

Holochain sistemiyle oluşturulan Holo Token ERC-20 tabanında üretilen kripto paralardan biridir. ICO çalışmalarıyla üretilen HOT 2018 Nisan ayında piyasaya sürülmüştür.

Diğer blokzincirler gibi veri merkezi sistemine dayanmayan HOT, temsilci merkezli bir sisteme sahiptir. 3 Nisan itibarıyla 0.0224 Dolar seviyesine ulaşan HOT kendi çapında bir rekor kırdı.

Holochain , eşler arası uygulamalar için bir veritabanı işlevi görür. Veri bütünlüğünü ve durum değişikliklerinin doğrulanmasını sağlayarak herkesin kendi kurcalamaya dayanıklı verilerini barındırmasına olanak tanır.

Holochain uygulamaları çok yönlü, esnek, ölçeklenebilir ve blok zincirinden binlerce kat daha verimlidir.

Crypto Kemal'in günümüz fiyatıyla ilgili yorumu;

hot.pngKaynak: Habertürk
 

alektemovik

Öğrenci
Hocam bu durum açıklamalarda yatırımcı tavsiyesi değildir yazılması, spekülasyon mu ne suçundan arındırmıyor mu? Siz yine de yazmayın bence olur olmaz bi' iş de çıkmasın başınıza.
 

BatinY

Bâtın
Yönetici
Moderatör
Hocam bu durum açıklamalarda yatırımcı tavsiyesi değildir yazılması, spekülasyon mu ne suçundan arındırmıyor mu? Siz yine de yazmayın bence olur olmaz bi' iş de çıkmasın başınıza.
Konuda HOT'un ne olduğundan ve analizcilerin şu anki fiyata bakış açısını paylaştım, haber niteliğinde sayılabilir. Aksine bu coini şu anki fiyatıyla övmedim, alınmaması gerektiği haberini paylaştım çünkü şu anki fiyatı aşırı riskli bir fiyat olduğundan böyle bir tavsiye veremem. Alınmaması daha mantıklı olur, yine de yatırım tavsiyesi değildir.
 

Kadir ARSLANn

Asistan
Özel başlık
MusaLLAT.exe
Ya şimdi birisi görür sıkıntı çıkmasın diye rahat konuşamayacağım. Ama bu üstte ismi geçen abimiz ve bir kaç balina abimiz, dün provakatif paylaşımlar yaparak stop loss'ları patlattılar. fiyatı düşürüp kendileri holo topladılar. Holo'yu 3 aydır yakından takip edip, al-sat yapıyorum.( 3 ayda bana en çok kazandırdıran kripto para) holoyu bilen bilir. Gayet dürüst, ve iyi bir yönetimi var. Hatta dünki HoloChain toplantısınıda girip dinledim. Elon Musk ile ilgili projeleri var. Ve bu kripto dünyasında Elon'un ne kadar büyük insan olduğunu bilen bilir. Ve bunun gibi çok iyi projeler var. Yani yatırım tavsiyesi değil ama gerçekten holo gelecek vaadeden bir kripto para (alın demiyorum) NOT: CRYPTO KEMAL ile bir derdim yok ama o ve diğer balinalar yüzünden bu kadar düşüş var... :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

NOT: Dün almayın almayın dedi bu bahsettiğim balina abiler. 0,16 dan aldım 300 TL... Şuanda 380 TL işlem yapalım daha 24 saat bile olmadı :D
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst