HoliFest İstanbul'16 - 2016 - Nerede, Ne Zaman? Bilet Fiyatları

Bu konuyu okuyanlar

Darknes$

Rektör
Emektar
Katılım
13 Haziran 2008
Mesajlar
17,955
Reaksiyon puanı
337
Puanları
83
holi.jpg


HoliFest İstanbul'16
16 Nisan 2016 14:00
Life Park, İstanbul
Hint kültürünün en büyük bayramı olan HoliFest, 16 Nisan'da Life Park'ta gerçekleşecek.

"Dünyanın 50’den fazla ülkesinde her yıl coşkuyla kutlanan geleneksel Hint kültürünün en büyük bayramı olan HoliFest, bu sene ilk kez orijinal konseptiyle İstanbul’da...

Misafirlerimizi şehrin karmaşasından uzaklaştırarak etkinlik alanında Hint mutfağının birçok çeşidini bulacakları restoranlar, Hint kınası atölyeleri, Hint dans grupları, Hint giysi ve aksesuarlarının sergilendiği butiklerle Hint kültürünün tüm güzelliklerini tadacakları, baharın gelişini müjdeleyen müthiş bir Holi festivalinin coşkusunu yaşayacaklar.. Sıradan bir cumartesi gününüzü rengarenk bir bahar festivaline çevirecek bu organizasyon kapılarını saat 14:00'da misafirlerine açıyor ve gecenin geç saatlerine kadar dj programı, dans gösterileri, her saat başı boyalara bulanacağınız bir eğlenceyle size unutulmaz bir gün yaşatmayı vaat ediyor.

Hint mitolojisinde de yer aldığı gibi, haydi hep beraber barış, mutluluk, huzur ve aşk dilekleriyle rengarenk kutlayalım iyinin kötüye karşı zaferini, doğa ananın uyanışını!

Istanbul’un son yıllardaki en ünlü, yeşil alanıyla bahar festivallerine büyüleyici bir güzellik katan LifePark, bu etkinlikte benzersiz bir Hint kasabasına dönüştürülecektir.

*DJ line-up ve dans gruplarının detayları önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Kadıköy, Beşiktaş, Hacıosman metro durağından Life Park'a servislerimiz kalkacaktır."

Bilet Fiyatları :
1. Kategori - 45.00 TL

http://www.biletix.com/etkinlik/TOK01/TURKIYE/tr

Bilet fiyatına, Holifest tshirt’ü + 1 Holifest toz boya paketi dahildir.
 

Son mesajlar

Üst